Janek Traczyk | Koncert Walentynkowy
Muzyka i taniec

Janek Traczyk | Koncert Walentynkowy

  • Wydarzenie archiwalne: 14.02.2024
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6

Czy 14 lutego mogą świętować tylko zakochani? Walentynki to przede wszystkim czas dzielenia się miłością w każdym wydaniu. W tym wyjątkowym dniu także serce toruńskiej starówki zabije mocniej, a stanie się to za sprawą koncertu muzyka i kompozytora – Janka Traczyka!

Janek Traczyk to specjalista w roztaczaniu muzycznego uroku i wdzięku. W programie walentynkowego koncertu znajdą się przede wszystkim polskie i światowe przeboje dla romantyków. Unikalne interpretacje znanych utworów z pewnością zadowolą każdego fana wzruszających brzmień. Nie zabraknie także autorskich, nastrojowych ballad z repertuaru Janka Traczyka.

Nieważne czy jesteście w związku czy prowadzicie życie singla – 14 lutego pamiętajcie przede wszystkim o miłości do siebie samych! Przybądźcie w ten wyjątkowy wieczór w dworskie progi i delektujcie się muzyką na światowym poziomie!

Janek Traczyk – wokalista, kompozytor, aktor musicalowy. W 2020 roku wydał debiutancki album „Nadal jestem” a utwór tytułowy zapewnił mu zwycięstwo w kategorii „debiut” podczas 58. Krajowego  Konkursu Piosenki Polskiej w Opolu. Odtwórca głównych ról musicalach Teatru Muzycznego ROMA, Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni i warszawskiego Studia Buffo.Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39