IX Święto Latawca
Wstęp wolny  /  Inne

IX Święto Latawca

  • Wydarzenie archiwalne: 30.09.2023
Miejsce:
Stadion MiejskiGniewkowo

Zapraszamy serdecznie do udziału w 9 już edycji „Święta Latawca”. Zaplanowaliśmy ją na 30 września 2023 roku. Mile widziane są drużyny przedszkolne, wczesnoszkolne oraz ekipy rodzinne, środowiskowe i instytucjonalne. Udział w imprezie jest bezpłatny, a dla uczestników tradycyjnie już przygotowaliśmy zestawy upominków oraz catering.

Będziemy się na pewno dobrze bawić, ale nie tylko podczas samej imprezy, ale o wiele wcześniej. Tegoroczne hasło „Co mi w duszy gra” jest naprawdę niezobowiązujące - możecie wykonać, przyozdobić i udekorować dowolnie swoje latawce - tak, jak sobie sami wymarzycie. Usiądźcie całymi rodzinami, klasami, grupami i stwórzcie swoje arcydzieła!

Jeśli nie potraficie samodzielnie wykonać latawca, to nic straconego - organizujemy bowiem warsztaty, w trakcie których pomożemy Wam zrobić konstrukcję, a Wam pozostanie przyodziać ją kolorami i ozdobami. W cenie 40 zł zapewniamy wszystkie materiały niezbędne do budowy latawca.

Zarówno na Święto Latawca, jak i warsztaty obowiązują zapisy telefoniczne: 52 355 88 00 / 604 600 188Źródło: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Gniewkowie

Powiązane wydarzenia

01
sierpnia (czwartek)

Warszawa 44 - Wyjazd z kulturą