INTERAKTYWNE SHOW DLA DZIECI: MIK i ROB
Dla dzieci  /  Teatr / Kabaret

INTERAKTYWNE SHOW DLA DZIECI: MIK i ROB

  • 26
    października 2023 (czwartek), godz. 18:00
Miejsce:
Żniński Dom KulturyŻnin, Pocztowa 15
Bilety od 35 do 60 zł
Opuszczając swój przytulny mikroświat, dwaj dzielni superbohaterowie Mik i Rob trafiają do świata ludzi! Powiększając się za pomocą specjalnego urządzenia małe, ale bardzo odważne mikroby gotowe są rzucić wyzwanie tajemniczemu profesorowi Schlechterowi!
A co z profesorem? Tymczasem profesor przygotowuje się do najbardziej śmiałej i nikczemnej zbrodni w historii ludzkości!
Los całego świata wisi na włosku, a misja ocalenia ludzkości spada na barki Mika i Roba! Wiedzą oni, że tylko dzięki przyjaźni, pomysłowości i odwadze można pokonać wszelkie niebezpieczeństwo.
Jednak, jak to w takich historiach bywa, nie wszystko idzie zgodnie z planem i wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót... Świat jest w niebezpieczeństwie! Złe wirusy lenistwa, chciwości i strachu stworzone w laboratorium profesora Schlechtera właśnie rozpoczynają polowanie...
Przygotuj się na najbardziej ekscytującą podróż w mikroświat! Razem możemy dokonać niesamowitych wyczynów i udowodnić, że nawet najmniejszy bohater może zmienić bieg wydarzeń!
Mali bohaterowie, wielkie wyczyny! Nie przegap tej wspaniałej przygody!
«MIKiROB» INTERAKTYWNE SHOW DLA DZIECI
To niepowtarzalna okazja dla dzieci do spotkania niezwykłych postaci i przeżycia z nimi ekscytujących przygód. Interaktywny i dynamiczny przebieg widowiska, piosenki i wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia i nietuzinkowe postacie – to wszystko dostarcza niezapomnianych wrażeń widzom i angażuje dzieci do aktywnego udziału)
Ważne informacje: • czas trwania występu – 50 min. • dzieci do 2,5 lat mogą wejść bezpłatnie bez udzielenia miejsca (na kolanach u rodzica) • polecamy dla dzieci od 2 do 8 roku życia!


Źródło: Żniński Dom Kultury

Żniński Dom Kultury

ul. Pocztowa 15
88-400 Żnin
tel.: 52 30 20 517

Powiązane wydarzenia

07
października (sobota), godz. 19:00

Koncert zespołu Wszystkiego najlepszego

14
października (sobota), godz. 18:00

Koncert Dawid Janiak

28
października (sobota), godz. 18:00

Koncert Moniki Kuszyńskiej

11
listopada (sobota), godz. 17:00

Koncert Ku Niepodległej, Eugeniusz Kalinowski

25
listopada (sobota), godz. 19:00

Koncert UNIVERSE