Interaktywna wystawa robotów i nowoczesnych technologii RoboExpo
Dla dzieci  /  Edukacja  /  Inne

Interaktywna wystawa robotów i nowoczesnych technologii RoboExpo

  • dzisiaj
    ⟶ DO 21.04
Podany czas trwania wystawy nie uwzględnia dni wolnych oraz rzeczywistych godzin otwarcia. Przed wizytą w danym obiekcie prosimy o kontakt z organizatorem celem potwierdzenia dostępności ekspozycji.
Miejsce:
Focus Mall BydgoszczBydgoszcz, Jagiellońska

Interaktywna wystawa robotów i nowoczesnych technologii RoboExpo po raz pierwszy w Bydgoszczy!

Od 7 lutego do 21 kwietnia w Centrum Handlowym Focus w Bydgoszczy otworzy swoje drzwi niesamowita wystawa robotów i nowoczesnych technologii. Na terenie 700 m² zobaczycie nowoczesne roboty z całego świata, które wcześniej można było podziwiać jedynie w filmach na YouTube.

Wśród prezentowanych robotów znajduje się robot wyglądający jak prawdziwy Elvis Presley, słynny pies Aibo najnowszej generacji, który zademonstruje wszystkie nawyki prawdziwych psów. Z kolei Promobot V4 jest prawdziwym gościem z przyszłości. Jego bracia już pracują w ośrodkach medycznych i nawet czytają wiadomości na amerykańskim kanale telewizyjnym.

Jednak to nie wszystko, robot Unitree A1 - gwiazda internetowych filmów, pokaże swoje możliwości na żywo. Pepper, super technologiczny robot z Japonii, zaskoczy Cię płynnością swoich ruchów.

Dla miłośników wirtualnej rzeczywistości przygotowano aż pięć stref, w tym strefę rozszerzonej rzeczywistości z innowacyjnymi okularami HoloLens. Selfie-lustro, które zrobi Ci pełnometrażowe zdjęcie i wyśle je do konkursu piękności lub na e-maila.

Nie zabraknie również hologramów 3D, które zaskoczą Cię swoim realizmem, a robot AxiDraw narysuje dla Ciebie obraz technologiczny.

Przyjdź i przekonaj się, jak fascynujący może być świat technologii! Czekamy na Ciebie!

Tylko od 7 lutego do 21 kwietnia

DH Focus, Bydgoszcz

Link do wydarzenia: https://roboexpo.pl

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100090355376857

Instagram: https://instagram.com/robo_expo?igshid=YmMyMTA2M2Y=