II Wojewódzki Konkurs Zespołów Wokalnych Jednym głosem
Wstęp wolny

II Wojewódzki Konkurs Zespołów Wokalnych Jednym głosem

  • 14
    kwietnia 2023 (piątek), godz. 12:00
Miejsce:
Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie KrajeńskimBydgoszcz, pl. Kościeleckich 6

Miłośników muzyki serdecznie zapraszamy do udziału w przesłuchaniach konkursowych w roli słuchaczy. W konkursie zaprezentują się młodzi entuzjaści śpiewu zespołowego.


Jednym głosem to propozycja dla dziecięcych i młodzieżowych zespołów wokalnych, dla których śpiew zespołowy jest doskonałą formą zabawy, a także świetnym sposobem spędzania wolnego czasu. Uczestnicy mają możliwość skonfrontowania swoich osiągnięć twórczych na poziomie wojewódzkim. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: 7–14 lat i 15–19 lat. Każdy zespół wykonuje dwa utwory rozrywkowe, a cappella lub z akompaniamentem na żywo.


W tym roku w Jury konkursu zasiądą: Marta Haliniak (wokalistka, dyrygentka, animatorka kultury, kierownik Działu Artystycznego Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy), Filip Czarnecki (wokalista, muzyk sesyjny, trener wokalny, terapeuta głosu) oraz Ewa Quiring-Korczak (specjalistka do spraw organizacji imprez z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim).


Organizatorem głównym konkursu jest Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy.Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

pl. Kościeleckich 6
85-033 Bydgoszcz
tel.: 52 585 15 01

Powiązane wydarzenia

11
kwietnia (wtorek), godz. 18:00

Literatura w Centrum: Jarosław Jackiewicz

15
kwietnia (sobota), godz. 16:00

Spektakl Wyścigi, grupa Młynek do kawy