II Wojewódzki Konkurs Zespołów Wokalnych Jednym głosem
Wstęp wolny  /  Muzyka i taniec

II Wojewódzki Konkurs Zespołów Wokalnych Jednym głosem

  • Wydarzenie archiwalne: 14.04.2023
Miejsce:
Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie KrajeńskimSępólno Krajeńskie

Miłośników muzyki serdecznie zapraszamy do udziału w przesłuchaniach konkursowych w roli słuchaczy. W konkursie zaprezentują się młodzi entuzjaści śpiewu zespołowego.

Jednym głosem to propozycja dla dziecięcych i młodzieżowych zespołów wokalnych, dla których śpiew zespołowy jest doskonałą formą zabawy, a także świetnym sposobem spędzania wolnego czasu. Uczestnicy mają możliwość skonfrontowania swoich osiągnięć twórczych na poziomie wojewódzkim. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: 7–14 lat i 15–19 lat. Każdy zespół wykonuje dwa utwory rozrywkowe, a cappella lub z akompaniamentem na żywo.

W tym roku w Jury konkursu zasiądą: Marta Haliniak (wokalistka, dyrygentka, animatorka kultury, kierownik Działu Artystycznego Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy), Filip Czarnecki (wokalista, muzyk sesyjny, trener wokalny, terapeuta głosu) oraz Ewa Quiring-Korczak (specjalistka do spraw organizacji imprez z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim).

Organizatorem głównym konkursu jest Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Wydarzenie odbywa się w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy