II Międzynarodowy festiwal i konkurs wokalny „Vistula Sounds”
Muzyka i taniec

II Międzynarodowy festiwal i konkurs wokalny „Vistula Sounds”

  • 14
    sierpnia 2023 (poniedziałek)
    ⟶ DO 18.08
Miejsce:
Ciechocinek
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Wokalny pod nazwą „Vistula Sounds” ("Dźwięki Wisły") to coroczna, cykliczna impreza, o zasięgu międzynarodowym, z udziałem zagranicznych oraz polskich uczestników, gości i jurorów. Cechuje ją wysoki poziom artystyczny i organizacyjny. Festiwal posiada spójną koncepcję, choć łączy różne wydarzenia o charakterze kulturalnym, rozrywkowym i edukacyjnym w aspektach wokalnych, scenicznych i artystycznych.

W ramach Festiwalu odbędą się 2 konkursy, 3 koncerty oraz 3 wycieczki promujące Ciechocinek i Kujawy, 2 spotkania o charakterze międzynarodowej wymiany kulturalnej, a także warsztaty wokalne, prowadzone przez międzynarodowych jurorów. "Vistula Sounds" nie jest imprezą komercyjną. Celem Festiwalu jest także promocja naszego kraju, polskiej kultury i tradycji wśród młodego pokolenia polskich oraz zagranicznych uczestników, a także gości. Ponadto Festiwal, jako wydarzenie otwarte dla tysięcy osób, wzbogaca obszerną ofertę kulturalno-rozrywkową Ciechocinka o atrakcyjną, wielokulturową imprezę na wysokim poziomie dla kuracjuszy, mieszkańców oraz turystów.

Dokładamy wszelkich starań, by nasi Uczestnicy, Goście i Widzowie niecierpliwie czekali na kolejną edycję "Vistula Sounds".