Igor Herbut | Chrust
Muzyka i taniec

Igor Herbut | Chrust

  • Wydarzenie archiwalne: 22.10.2021
Miejsce:
CKK JordankiToruń, Al. Solidarności 1-3Igor Herbut spontanicznie wyrusza w trasę̨ z solowym albumem „Chrust”.

Pierwsza trasa, z tym bardzo przejmującym, szczerym, ważnym, nominowanym do Fryderyka w kategorii ,,Muzyka Poetycka” albumem artysty.

Po nadzwyczajnie gorącym przyjęciu dwóch koncertów przedpremierowych we Wrocławiu i w Wieluniu – wokalista zdecydował się̨ zaprezentować materiał ze swojej wyjątkowej płyty – na żywo, w 9 miastach w Polsce. Na scenie Igorowi towarzyszyć będą̨ : Tomasz Świerk, Przemek Świerk, Piotr Kołacz oraz Tomasz „Hary” Waldowski .
Gdy widziałem ze sceny reakcje ludzi, zeszklone oczy publiczności, wiedziałem, że musimy zagrać ten materiał w jeszcze kilku wyjątkowych miejscach. Po koncertach ludzie pisali do mnie, że nigdy nie przeżyli niczego bardziej magicznego i że nigdy nie czuli tak wiele emocji w jednym momencie. To bardzo wzruszające, bo i ja to samo czuję na scenie. Ale to nie tylko moja zasługa. Ten cudowny klimat wprowadza też scenografia stworzona przez mojego przyjaciela, na którego nie bez przyczyny mówimy Czarodziej”. Czarodziej, to Tomasz Sierotko, reżyser oświetlenia i scenograf odpowiedzialny wcześniej za wyprzedaną w kilka godzin solową trasę̨ pt. „Lwia część”. „Byłem przy Igorze gdy pisał te utwory. Każde słowo, każdy dźwięk na tej płycie, to jakaś emocja, która wydarzyła się w jego życiu naprawdę. Stąd nasza scena jest intymna, jest zaproszeniem do wyjątkowego świata Igora”.

Ci, którzy mieli już̇ okazję wysłuchać „Chrustu” na żywo – najczęściej pisali, że ten koncert to ukojenie dla duszy, błogość i podróż̇ w głąb własnych emocji. Już̇ niedługo mieszkańcy Torunia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Lublina i Krakowa, będą̨ mieli okazję przekonać się o tym na własnej skórze. Albo raczej, sercach i duszach.
Kup biletBilety w cenie: 99 zł | 109 zł | 119 zł | 149 zł

 

Do nabycia online:Organizator:Kontakt z ogranizatorem:


Wydawnictwo Agora
Czerska 8/10


00-732 Warszawa


+ 48 502-592-070