IGO | ODET
Muzyka i taniec

IGO | ODET

  • Wydarzenie archiwalne: 14.06.2026
Miejsce:
Fabryka LloydaBydgoszcz, Fordońska 156

Już 14 czerwca Igo powraca na bydgoską scenę Lloyda, po raz drugi plenerową! 
Podczas koncertu Igo zaprezentuje publiczności materiał z ostatniej płyty, lecz nie zabraknie także znanych i lubianych utworów Artysty.

Otwarcie: 18:00 
Support - Odet: 20:00
Igo: 21:15 

I Pula - 149 zł 
II Pula - 169 zł 
III Pula - 189 zł 

IGO to jeden z najbardziej charakterystycznych męskich głosów w Polsce. Solową karierę rozpoczął singlem „Helena”, który przebojem wdarł się na listy w największych polskich rozgłośniach radiowych i był jednym z najczęściej słuchanych polskich utworów w 2022 roku. Znany z projektów Clock Machine, czy Bass Astral x Igo, był również kilkukrotnie członkiem orkiestry Męskiego Grania - po raz ostatni w 2023 roku, kiedy to wraz z Mrozem i Vito wylansował ich wspólny hit „Supermoce”.

Przed Igo swoją twórczość zaprezentuje Odet! Młoda Artystka łącząca klasykę z gatunkiem popularnym na pewno poruszy swoim głosem bydgoską publiczność. 

Do zobaczenia!



Źródło: Fabryka Lloyda w Bydgoszczy

Powiązane wydarzenia

27
czerwca (sobota), godz. 18:00

BRACIA FIGO FAGOT

04
lipca (sobota), godz. 18:00

AVI

11
lipca (sobota), godz. 19:00

6-te urodziny Fabryki Lloyda

16
lipca (czwartek), godz. 19:00

HYP3.ENT X FABRYKA LLOYDA