IDĘ DO KINA W BRODNICY!

IDĘ DO KINA W BRODNICY!

  • Wydarzenie archiwalne: 16.09.2023
Miejsce:
Brodnicki Dom KulturyBrodnica, Przykop 43

16 WRZEŚNIA IDĘ DO KINA W BRODNICY!  PROFESJONALNE KINO OBJAZDOWE OUTDOOR CINEMA ZAPRASZA!
CENY BILETÓW – 20 zł normalny, 18 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny).
UWAGA! Brodnicki Dom Kultury NIE REZERWUJE ANI NIE SPRZEDAJE BILETÓW
PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW 


13.00 – „KICIA KOCIA NA PIKNIKU”
W kolejnej odsłonie serii Kicia Kocia, zrealizowanej na podstawie książek Anity Głowińskiej, poznamy jak nasza bohaterka spędza czas wolny.

Mała kotka pokaże, jak dobrze bawić się w różnych okolicznościach przyrody. Zobaczymy ją zatem na pikniku, na plaży i jeżdżącą na wsi traktorem. Kicia Kocia będzie również dzielić się umiejętnościami pływania na basenie i grania w piłkę. Będzie dużo humoru, ale i pouczających rad oraz wskazówek dla najmłodszych widzów.

14.00 – „O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ”
Zuzia (Liliana Zajbert) ma dziesięć lat i głowę pełną marzeń. Bardzo chciałaby żyć jak inne dzieci, ale choroba sprawia, że jej codzienność jest pełna ograniczeń. Dobrze wiedzą o tym rodzice dziewczynki – Małgorzata (Monika Pikuła) i pracujący na stacji kolejowej tata – Piotr (Mateusz Damięcki), którzy robią wszystko, żeby wlać w serce dziecka jak najwięcej radości. Pomoże im w tym Lampo – niezwykły psi podróżnik, którego nieoczekiwane pojawienie się w życiu Zuzi odmieni jej świat na zawsze. Tak narodzi się zdumiewająca przyjaźń dziecka i czworonoga, która uczyni z Lampo prawdziwą gwiazdę internetu, która z czasem oczaruje cały kraj. Czy stanie się ona również lekarstwem, którego Zuzia tak bardzo potrzebuje?

16.00 – „BARBIE”
Świat Barbie to idealne miejsce, pełne idealnych mieszkańców. No, chyba że ktoś przeżywa akurat kryzys egzystencjalny w całej pełni. Albo jest Kenem.

18.30 – „TEŚCIOWIE 2”
Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda (Izabela Kuna) i Tadeusz (Adam Woronowicz) wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata (Maja Ostaszewska) w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana (Eryk Kulm) oraz matki (Ewa Dałkowska). Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze – to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

20.30 – „ZAKONNICA II” 
Kontynuacja światowego hitu „Zakonnica”, w którym siostra Irene po raz kolejny staje twarzą w twarz z demoniczną siłą Valak – Demoniczną Zakonnicą.

Chrupiący popcorn i schłodzone napoje można będzie kupić w naszym barku kinowym, dostępnym w dniu przyjazdu.


Źródło: Brodnicki Dom Kultury

Powiązane wydarzenia

29
czerwca (sobota), godz. 20:30–22:00

DNI BRODNICY 2024 - SPARE BRICKS GRAJĄ PINK FLOYD

06
lipca (sobota)
⟶ DO 07.07

KINO POD GWIAZDAMI

14
lipca (niedziela), godz. 18:00–19:30

KONCERT BALKONOWY - ALEJA GWIAZD

10
sierpnia (sobota), godz. 21:30

KINO POD GWIAZDAMI

20
września (piątek), godz. 10:00–17:00
⟶ DO 22.09

BUT 2024 - OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL BRODNICKA UCZTA TETRALNA