Logo partnera
Muzyka i taniec

Grzegorz Wilk „Kolędy i pastorałki przez cały rock”

  • Wydarzenie archiwalne: 20.12.2021
Miejsce:
Centrum Kultury Browar B.Włocławek, ul. Łęgska 28
Grzegorz Wilk to charyzmatyczny i wszechstronnie uzdolniony wokalista, aktor, kompozytor. Od 15 lat występuje w roli solisty w oratoriach Piotra Rubika, któremu towarzyszył podczas niejednego międzynarodowego tournée. W latach 2004 – 2006 grał w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Znany z udziału w popularnych programach rozrywkowych – w 1998 roku został laureatem „Szansy na sukces“, od 2005 roku jest związany jako wokalista z teleturniejem „Jaka to melodia“, w 2015 roku zaś zajął trzecie miejsce w „Twoja twarz brzmi znajomo“. Współpracował ze znakomitymi artystami, m.in. z Leszkiem Możdzerem, Włodzimierzem Korczem, Jackiem Cyganem.

Koncert dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Muzyka, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Ważna informacja dla wszystkich, którzy wybierają się na koncert.
W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy, aby:
📜 osoby posiadające certyfikat szczepienia przeciwko COVID-19 okazały go obsłudze przed wejściem do sali widowiskowej. Posiadanie certyfikatu zwalnia Państwa z konieczności wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia.
📜 Osoby, które nie wyrażają woli niewliczania do limitu miejsc uprzejmie prosimy o przekazanie obsłudze oświadczenia o stanie zdrowia, które będzie można wypełnić na miejscu.
W trakcie koncertu pamiętajcie o zasadach zachowania dystansu społecznego, dezynfekcji rąk oraz zasłanianiu ust i nosa maseczką ochronną.
Bawmy się bezpiecznie!

Źródło: Centrum Kultury BROWAR B. we Włocławku

Centrum Kultury BROWAR B.

ul. Łęgska 28
87-800 Włocławek
tel.:54 427 02 30

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ DO 10.02

Ferie Browerie 2023

dzisiaj
⟶ DO 12.02

Wystawa Pająków