Garażowa wyprzedaż
Inne

Garażowa wyprzedaż

  • Wydarzenie archiwalne: 10.05.2024
Miejsce:
Parking przy M-GOKiR w MroczyMrocza, ul. Sportowa 1
Dołącz do naszej niesamowitej wyprzedaży garażowej i wystaw swoje skarby na sprzedaż! 
Czy masz ochotę na zakupy pełne niespodzianek i okazji? To świetnie, bo właśnie zapraszamy Cię na naszą wyjątkową wyprzedaż garażową!
Przyłącz się do naszej wyprzedaży garażowej jako wystawca i daj swoim przedmiotom drugie życie! Niezależnie od tego, czy są to ubrania, książki, meble czy drobne przedmioty, każda rzecz ma potencjał znalezienia nowego właściciela.
To idealna okazja też, by znaleźć prawdziwe perełki w atrakcyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś dla siebie, prezentu dla bliskiej osoby czy po prostu chcesz zrobić świetne zakupy, nasza wyprzedaż garażowa ma wszystko, czego potrzebujesz!
Wystawianie swoich rzeczy na sprzedaż na naszej wyprzedaży garażowej to nie tylko szansa na zarobienie dodatkowej gotówki, ale także okazja do poznania nowych ludzi, wymiany doświadczeń i miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu!
 
Nie zwlekaj! Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i przygotuj się na udział w fantastycznym wydarzeniu, które może przynieść wiele radości i satysfakcji!
Do zobaczenia na wyprzedaży garażowej! ✨
Regulamin i karta zgłoszeniowa na stronie: www.mgokir.pl


Źródło: Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy

Powiązane wydarzenia

29
maja (środa), godz. 15:00–19:00

Dzień Dziecka w Mroczy

21
czerwca (piątek), godz. 13:00–15:00

Ziołowe aromaty