Friends – the unauthorized musical parody
Teatr / Kabaret

Friends – the unauthorized musical parody

  • 12
    lipca 2024 (piątek), godz. 19:00
  • 13
    lipca 2024 (sobota), godz. 19:00
  • 14
    lipca 2024 (niedziela), godz. 18:00
Miejsce:
Kujawsko-Pomorski Teatr MuzycznyToruń, Żeglarska 8
Pierwszy taki spektakl w Polsce! „Friends – unauthorized the musical parody” w reżyserii Agnieszki Płoszajskiej to jedna z najnowszych propozycji Teatru, która od premiery przyciąga uwagę widzów z całego kraju. Parodia kultowego sitcomu „Friends”, to idealna propozycja dla fanów serialu, którzy na scenie znów zobaczą wszystkich głównych bohaterów, w tym niezapomnianego Gunthera z Central Coffee Perks czy Janice – nowojorczankę z krwi i kości. To bezpieczny, radosny świat, w którym problemy zawsze rozwiązują się z korzyścią dla bohaterów, nigdy nie dzieją się życiowe tragedie i nie ma w nim miejsca na pandemię. Niesamowitą podróż do Wielkiego Jabłka umilą śpiewane na żywo „friendsowe” piosenki w polskim tłumaczeniu. A wszystko to w perfekcyjnie odwzorowanej scenografii.
Tekst: Bob & Tobly McSmith Muzyka: Assaf Gleizner Tłumaczenie: Anna Wołek Tłumaczenie piosenek: Donata Gierczycka Reżyseria: Agnieszka Płoszajska Choreografia i reżyseria światła: Michał Cyran Przygotowanie wokalne: Paulina Grochowska Scenografia: Wojciech Stefaniak
Agnieszka Brenzak (Rachel), Iga Rudnicka (Rachel), Jeremiasz Gzyl (Chandler), Natan Nogaj (Chandler), Adrianna Koss (Phoebe), Oksana Terefenko (Phoebe), Marcin Sosiński (Joey), Małgorzata Regent (Monica), Izabela Pawletko (Monica), Kamil Zięba (Ross), Maciej Podgórzak (Ross), Michał Zacharek (Gunther), Marcin Słabowski (Gunther)


Źródło: Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w Toruniu

Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu

ul. Żeglarska 8
87-100 Toruń
tel.: 56 678 75 18

Powiązane wydarzenia

21
kwietnia (niedziela), godz. 16:00

Pan Kleks. Powrót

22
kwietnia (poniedziałek), godz. 09:00

Pan Kleks. Powrót

22
kwietnia (poniedziałek), godz. 12:00

Pan Kleks. Powrót

23
kwietnia (wtorek), godz. 09:00

Pan Kleks. Powrót

23
kwietnia (wtorek), godz. 12:00

Pan Kleks. Powrót