Muzyka i taniec

Fonomo Music & Film Festival. Prolog

  • Wydarzenie archiwalne: 09.10.2021
Miejsce:
Pałac LubostrońLubostroń
19.00

„Czukotka", _ fotografia analogowa 

– wernisaż wystawy Macieja Cuske

20.00

Voices Of The Cosmos (PL)

Wstęp wolny. 

 

 

Na PROLOG do Lubostronia możecie pojechać z nami autobusem. Wyjazd 09.10, o 18.00, spod Miejskiego Centrum Kultury, ul. Marcinkowskiego 12-14. Powrót do Bydgoszczy po koncercie, ok. godz. 21.30. Przejazd jest darmowy. Obowiązują zgłoszemnia: info@wetmusic.pl

 

 

Fonomo to festiwal, na którym od ponad 10 lat poszukujemy związków pomiędzy filmem i muzyką, obrazem i dźwiękiem. Im bardziej te połączenia pomiędzy nimi są nieoczywiste, tym lepiej i ciekawiej. Fascynuje nas różnorodność, eklektyczność i zjawiska interdyscyplinarne.

Według tego klucza staramy się dobierać co roku program pokazów filmowych oraz zapraszać artystów i gości, którzy pojawią się na naszym festiwalu.

Fonomo to ciągły rozwój. Uczymy się czym ma być ten festiwal dla nas jako organizatorów, uczymy się czym ma być dla odbiorcy • naszej publiczności. Chcemy, aby wyzwalał odwagę wyruszenia w nieznane i odkrycia nowych, niezbadanych rejonów. Chcemy, aby dzięki obcowaniu ze sztuką, obrazem i dźwiękiem pomagał rozbudzać ciekawość świata oraz pozwolił poznać lepiej samego siebie.

 

Organizator

Fundacja Nowa Sztuka Wet Music

ul. Gdańska 35/22

85-006 Bydgoszcz

http://fonomo.pl