Filmowe poniedziałki
Film

Filmowe poniedziałki

  • Wydarzenie archiwalne: 15.09.2025
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
WSTĘP WOLNY
pokaż na mapie DOJAZD Poinformuj znajomychUDOSTĘPNIJ

Filmowe poniedziałki to autorski cykl przeznaczony nie tylko dla kinomaniaków, ale i laików wśród widzów. Film, który pojawi się na ekranie, pozostaje tajemnicą aż do momentu, gdy usiądziecie w naszej kameralnej sali kinowej.

We wrześniu zaprezentujemy biografie osób, dla których muzyka stała się sposobem na życie. Czekają na Was trzy różne historie o pasji, cenie sukcesu i sile muzyki, która kształtuje nie tylko twórców, ale i całe pokolenia.

Co tym razem obejrzymy? Młody, tajemniczy muzyk trafia do nowojorskiej bohemy folkowej. O jego legendzie opowiadają muzycy, fani i osoby, które go otaczają. Film ukazuje narodziny największego barda XX wieku.

Seans jak zwykle poprzedzi krótka prelekcja przedstawiająca historię powstawania filmu oraz kinowe ciekawostki z nim związane.

Czas trwania wydarzenia – 2 godziny 20 minut | Film w oryginalnej wersji językowej z napisami w języku polskim | Wstęp wolny | Liczba miejsc ograniczona | Brak możliwości wcześniejszej rezerwacji | przemoc/nagość/wulgaryzmy.

Wstęp wolny.



Źródło: Dwór Artusa

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 19:00

Maciej Tubis | koncert

05
października (niedziela), godz. 18:00

„The Sparks of Tango” – Iskry Tanga

06
października (poniedziałek), godz. 16:30

Filmowe poniedziałki