Filmowe poniedziałki
Film

Filmowe poniedziałki

  • Wydarzenie archiwalne: 28.03.2022
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Liczba miejsc ograniczona | Bezpłatne wejściówki do odbioru pół godziny przed seansem | Jednej osobie przysługuje 1 wejściówka. Brak możliwości rezerwacji wejściówek.
Filmowe poniedziałki to nasz cykl dla kinomaniaków i zwykłych laików, podczas których pojawiający się na ekranie film, pozostaje tajemnicą, aż do momentu, gdy usiądziecie w naszej kameralnej sali kinowej.
Seans, jak zwykle poprzedzi krótka prelekcja przedstawiająca historię powstawania filmu oraz kinowe ciekawostki z nim związane.
Bilet za seans wraz z prelekcją – 1zł/osoba | Bilety dostępne w sprzedaży wyłącznie w kasie Dworu Artusa pół godziny przed rozpoczęciem wydarzenia | Liczba miejsc ograniczona | Brak możliwości zakupu biletów przez Internet.
Co tym razem obejrzymy? Przed nami kolejny odcinek serialu opowiadającego o zewnętrznych i wewnętrznych losach pewnego świra. Wraz z bohaterem dokonamy retrospekcji w czasy jego dzieciństwa, by zdiagnozować przyczynę uczuciowych nieporozumień. Nastawcie się na groteskę, śmiech, ale także chwile wzruszeń i refleksji. Jeśli znajdują się wśród Was fani gombrowiczowskiego pióra, seans jaki dla Was przygotowaliśmy, z pewnością będzie satysfakcjonujący!

Seans, jak zwykle poprzedzi krótka prelekcja przedstawiająca historię powstawania filmu oraz kinowe ciekawostki z nim związane.

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.:56 655 49 39