Filmowe poniedziałki
Film

Filmowe poniedziałki

  • Wydarzenie archiwalne: 14.03.2022
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Liczba miejsc ograniczona | Bezpłatne wejściówki do odbioru pół godziny przed seansem | Jednej osobie przysługuje 1 wejściówka. Brak możliwości rezerwacji wejściówek.
Filmowe poniedziałki to nasz cykl dla kinomaniaków i zwykłych laików, podczas których pojawiający się na ekranie film, pozostaje tajemnicą, aż do momentu, gdy usiądziecie w naszej kameralnej sali kinowej.
Seans, jak zwykle poprzedzi krótka prelekcja przedstawiająca historię powstawania filmu oraz kinowe ciekawostki z nim związane.
Bilet za seans wraz z prelekcją – 1zł/osoba | Bilety dostępne w sprzedaży wyłącznie w kasie Dworu Artusa pół godziny przed rozpoczęciem wydarzenia | Liczba miejsc ograniczona | Brak możliwości zakupu biletów przez Internet.

Co tym razem obejrzymy? Bohaterką filmu jest ikona amerykańskich scen ubiegłego wieku. Wszechstronnie uzdolniona artystka zaspokaja gusta szerokiej publiczności, jako aktorka, piosenkarka i tancerka wodewilowa. Mimo zawrotnej kariery zostaje zapomniana w ojczystym kraju. Wieści o niej docierają jednak do Europy, w której wciąż uważana jest za wielką gwiazdę. Jak potoczą się dalsze losy kobiety? Czy światła reflektorów rozbłysną dla niej na nowo? Przekonamy się już 14 marca 2022 roku o godz. 16:30 w Artus Cinema!

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.:56 655 49 39

Powiązane wydarzenia

30
stycznia (poniedziałek), godz. 10:00
⟶ DO 03.02

Zimowe Półkolonie / Poznańska 9 i 3/4

04
lutego (sobota)
⟶ DO 25.02

Maria Szurmiej „Malarstwo”