Filmowe poniedziałki
Wstęp wolny  /  Film

Filmowe poniedziałki

  • Wydarzenie archiwalne: 22.01.2024
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6

Filmowe poniedziałki to nasz cykl dla kinomaniaków i zwykłych laików. Pojawiający się na ekranie film pozostaje tajemnicą, aż do momentu, gdy usiądziecie w naszej kameralnej sali kinowej.

W tym miesiącu przyjrzymy się historiom kobiet, na temat których powstało wiele niewybrednych dowcipów. Wbrew stereotypom to właśnie one mogą okazać się najbardziej interesujące na ekranach kin.

Co tym razem obejrzymy? Osadzona w latach 60. historia początkującej piosenkarki nabiera tempa, gdy do jej czasów przenosi się jej współczesna fanka i miłośniczka mody. Jednak wymarzone czasy fanki okazują się dalekie od jej wyobrażeń.

Seans jak zwykle poprzedzi krótka prelekcja przedstawiająca historię powstawania filmu oraz kinowe ciekawostki z nim związane.

Czas trwania wydarzenia – około 2 godzin. Film w angielskiej wersji językowej z napisami w języku polskim. Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie na 30 minut przed seansem. Liczba miejsc ograniczona. Brak możliwości wcześniejszej rezerwacjiŹródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39

Powiązane wydarzenia

04
marca (poniedziałek), godz. 16:30

Filmowe poniedziałki

07
marca (czwartek)
⟶ DO 10.03

Artus Short Film Festiwal 2024

07
marca (czwartek), godz. 18:00

Artus Short Film Festiwal 2024 | Czwartek