Filmowe poniedziałki
Wstęp wolny  /  Film

Filmowe poniedziałki

  • Wydarzenie archiwalne: 15.01.2024
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6

Filmowe poniedziałki to nasz cykl dla kinomaniaków i zwykłych laików. Pojawiający się na ekranie film pozostaje tajemnicą, aż do momentu, gdy usiądziecie w naszej kameralnej sali kinowej.

W tym miesiącu przyjrzymy się historiom kobiet, na temat których powstało wiele niewybrednych dowcipów. Wbrew stereotypom to właśnie one mogą okazać się najbardziej interesujące na ekranach kin.

Co tym razem obejrzymy? Będzie to niepowtarzalna historia mężczyzny, który postanawia porzucić dotychczasowe życie dla dużo młodszej od siebie dziewczyny. Z filmu możemy wyjść z refleksją, że jeśli kierujemy się tylko sercem i porzucamy rozsądek, to nasze życie może się zmienić o 180 stopni.

Seans jak zwykle poprzedzi krótka prelekcja przedstawiająca historię powstawania filmu oraz kinowe ciekawostki z nim związane.

Czas trwania wydarzenia – około 2 godzin. Film w angielskiej wersji językowej z napisami w języku polskim. Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie na 30 minut przed seansem. Liczba miejsc ograniczona. Brak możliwości wcześniejszej rezerwacji
Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39