Filmowe poniedziałki
Film

Filmowe poniedziałki

  • Wydarzenie archiwalne: 23.05.2022
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Liczba miejsc ograniczona | Bezpłatne wejściówki do odbioru pół godziny przed seansem | Jednej osobie przysługuje 1 wejściówka. Brak możliwości rezerwacji wejściówek.
Filmowe poniedziałki to nasz cykl dla kinomaniaków i zwykłych laików, podczas których pojawiający się na ekranie film, pozostaje tajemnicą, aż do momentu, gdy usiądziecie w naszej kameralnej sali kinowej.
Seans, jak zwykle poprzedzi krótka prelekcja przedstawiająca historię powstawania filmu oraz kinowe ciekawostki z nim związane.
Bilet za seans wraz z prelekcją – 1zł/osoba | Bilety dostępne w sprzedaży wyłącznie w kasie Dworu Artusa pół godziny przed rozpoczęciem wydarzenia | Liczba miejsc ograniczona | Brak możliwości zakupu biletów przez Internet.
Co tym razem obejrzymy?  Ubogi chłopak dostaje intratną propozycję zarobienia wielkich pieniędzy. Jego zleceniodawcą jest zamożny mężczyzna, który choć nie ma problemu z zarządzaniem licznymi biznesami, kompletnie nie potrafi wpłynąć na wychowanie swojego syna. Jego pierworodny wiodąc hulaszcze życie, bez zastanowienia trwoni majątek ojca, co spotyka się z nagłą chęcią sprowadzenia go do domu rodzinnego. Czy obiecane pieniądze okażą się wystarczającą zapłatą za ściągnięcie utracjusza pod pieczę ojca? Co się stanie gdy wychowany w biedzie człowiek ulicy zderzy się z pełnym pokus i niedostępnym dotąd życiem?

Seans, jak zwykle poprzedzi krótka prelekcja przedstawiająca historię powstawania filmu oraz kinowe ciekawostki z nim związane.

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39