Festyn Rodzinny
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  interdyscyplinarne

Festyn Rodzinny

  • Wydarzenie archiwalne: 28.05.2022
Miejsce:
Urząd Marszałkowski przedstawicielstwoWłocławek, Bechiego 2
Strefa aktywności do wspólnej zabawy połączonej z rywalizacją, a także warsztaty, konsultacje i rozmowy o rodzinie i wychowaniu – samorząd województwa we współpracy z fundacją Rodzice Dzieciom Fundacja Dobrej Edukacji zaprasza na Święto Rodziny już w sobotę (28 maja) w przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego przy ulicy Bechiego 2 we Włocławku.
Będzie to okazja do rodzinnego spędzenia czasu, a także do wysłuchania i zasięgnięcia porad od specjalistów pracujących na co dzień z rodzinami. Psychologowie i terapeuci poruszą zagadnienia dotyczące sposobów rozwijania macierzyństwa i ojcostwa. Zajęcia będą odbywały się zarówno w grupach, jak i będzie możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.
Poza warsztatami dla rodziców, będzie dostępna także strefa aktywności z animacjami muzyczno-tanecznymi, instruktarzem modelarstwa, planszówkami, pleceniem makram i przestrzenią do zabaw dla najmłodszych uczestników.

Do strefy aktywności zapraszamy już od godziny 11, a pierwsze warsztaty dla rodziców oraz spotkania w grupach ojców i mam zaczynają się o godzinie 13. Szczegółowy program wydarzenia

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy online.

To już druga edycja Święta Rodziny. Celem wydarzenia jest wzmacnianie rodzin w naszym województwie, promowanie pozytywnych przykładów i postaw rodzicielskich, upowszechnianie dobrych wzorców, rozwój kompetencji ojcowskich i macierzyńskich, a także tworzenie przestrzeni dla aktywności rodziców oraz wzmacnianiu więzi. W ubiegły roku wydarzenie odbyło się w dniach 22-23 października w salach toruńskiego Młyna Wiedzy.