Festiwal Roślin w Bydgoszczy - wielki targ roślin w supercenach

Festiwal Roślin w Bydgoszczy - wielki targ roślin w supercenach

  • Wydarzenie archiwalne: 08.10.2023
Miejsce:
Hala SISU ArenaBydgoszcz, ul. Toruńska 59

Nie możemy się doczekać! Jesienna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach zawita ponownie do Bydgoszczy!
Zapraszamy 7-8 października do SISU Areny (obok Hali Łuczniczki). Jak zawsze przywieziemy do Was duuuużo towaru.
Poprzedni sezon, to przede wszystkim rekordowo bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. Dlatego... nie spoczęliśmy na laurach i zarezerwowaliśmy u ogrodników znów sporo pięknych nowości. Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. Każdą roślinę zamawiamy w dużej ilości, abyście mogli wybierać z całej półki, albo wózka podobnych roślin i zdecydować się na tę, która waszym zdaniem jest najpiękniejsza. ????????
Co sezon zmieniamy wzory doniczek, więc tu też spodziewajcie się wyselekcjonowanych nowości. Tradycyjnie w ofercie znajdziecie naszą bestsellerową książkę, nawozy, podłoża, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze.
Pamiętajcie, że nieustannie odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała na nas istotnie. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć.
Dlaczego warto do nas przyjść?
- Rośliny doniczkowe bez zbędnych pośredników.
- Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz podobnej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
- Ceny już od 5zł.
- Małe i duże rośliny oraz doniczki.
- Ponadto wyselekcjonowane: ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.
- Ogromny wybór.
- Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ droga od ogrodników do nas jest bez zbędnych pośredników.
Kiedy?
7 października (sobota) - 8:00-20:00
8 października (niedziela) - 10:00-18:00
Akceptowane płatności:
- karta,
- gotówka,
- BLIK.
Wstęp bezpłatnyŹródło