Festiwal Kawy i Czekolady
Inne

Festiwal Kawy i Czekolady

  • Wydarzenie archiwalne: 11.11.2023
Miejsce:
Opera Nova w BydgoszczyBydgoszcz, ul. Marszałka Focha 5

Kochani kawosze, mamy dla was dobrą wiadomość w dniach 11-12 listopada zapraszamy do odwiedzenia Festiwalu Kawy i Czekolady.
W jednym miejscu zebraliśmy stoiska z kawą, akcesoriami i produktami komplementarnymi. Każdy będzie mógł poznać wszystkie jej smaki, aromaty oraz formy. Będzie można skosztować tych pyszności na miejscu, ale również zakupić ziarna i świeżo mieloną kawę do domu. A jeśli Twój kompan nie jest sympatykiem kawy nic straconego, zabierz go ze sobą! Będzie mógł ugasić pragnienie aromatycznymi herbatami, które również znajdziecie na tym wydarzeniu.
Jednak przepyszne napoje to niejedyne rzeczy, które znajdziecie 11 i 12 listopada. Mamy też dla Was coś, co idealnie pasuje do świeżo parzonej kawą czy herbaty – SŁODYCZE!
Do kawy idealnym połączeniem będzie czekolada i tu również, zagoszczą dziesiątki firm z ofertą czekolady gorzkiej, deserowej, mlecznej, białej czy z dodatkami? Nie zabraknie również innych słodyczy: ciast, ciasteczek, makaroników, przepysznych wypieków, lody, … Znajdziecie wszystko czego potrzebuje każdy łasuch w jednym miejscu.Źródło