FESTA BRASILEIRA - WIECZÓR BRAZYLIJSKI
Muzyka i taniec

FESTA BRASILEIRA - WIECZÓR BRAZYLIJSKI

  • Wydarzenie archiwalne: 27.05.2023
Miejsce:
Fabryka LloydaBydgoszcz, Fordońska 156

Festa Brasileira by Fabryka Lloyda & A'Favela

Pierwszy raz….Brazylijski wieczór w Lloydzie! 27 maja Fabryka we współpracy z A’Favela zapraszają na prawdziwą Feste! Moc atrakcji z udziałem artystów prosto z Brazylii tylko u nas!!

Wieczór zaplanowaliśmy tak, że ani na chwilę nie będziecie chcieli zejść z parkietu

-Pokaz samby w strojach karnawałowych! -Zespół muzyczny SAMBA Soul na żywo! -Profesjonalna grupa perkusyjna Sereia de Varsovia! -Animacje taneczne -After Party z Dj-em -Oryginale drinki i przekąski brazylijskie

Otwarcie: 18:00 Początek części artystycznej: 20:00 Zakończenie: 2:00

Bilety: Bilet Standard I Pula - 90 zł II Pula - 100 zł III Pula - 120 zł 

Bilet Premium: I Pula - 190 zł II Pula - 210 zł III Pula - 230 zł 

Dresscode: Wszystko w kolorach Brazylii!! -żółty, zielony i niebieski!

Samba Soul Zespół brazylijski Samba Soul wykonuje największe przeboje bossa novy, MPB i forro. Liderem jest wokalista z Rio de Janeiro – Luciano Sant’ana, Alex Baxter oraz Andre Mafra. Zespół współpracuje z innymi muzykami z Brazylii.

 As Belezas do Brasil Rewia As Belezas do Brasil to unikalna żeńska formacja taneczna, składa się z profesjonalnych tancerzy i instruktorów szkół tańca. Zespół regularnie uczestniczy w telewizyjnych programach rozrywkowych i eventach. Rewię współtworzą osoby wywodzące się z Brazylii, Kenii, Kongo, Kolumbii, Kuby i oczywiście z Polski. Zespół na stałe współpracuje z konkursem piękności - Miss Egzotica Poland. 

Sereia de Varsovia Sereia de Varsovia to projekt perkusyjny prowadzony przez dwóch Brazylijczyków. Zespół wykonuje karnawałową muzykę perkusyjną – Sambę Batucadę. Różnorodność wielu instrumentów, ciekawe aranżacje i choreografie, pulsujący brazylijski rytm i mistrzowskie wykonanie to wizytówka zespołu. Drum Show to potężny przekaźnik siły płynącej z rytmu!

DJ Ed Szynszyl DJ Ed Szynszyl to popularyzator muzyki latina w Polsce, perkusjonalista i prezenter radiowy (Jazz Radio, Radio Pin, Radio RDC).  Ma na koncie wiele prestiżowych imprez w Polsce i za granicą m.in. praca Dj-ska podczas gali Europejskiej Akademii Filmowej (European Film Awards Warsaw 2006), godzinny set dj-ski przed koncertem Enrique Iglesias w Atlas Arena Łódź (2022), koncerty w Lizbonie i Berlinie (wręczenie honorowej nagrody dla Andrzeja Wajdy). 

Zapraszamy na wyjątkowo gorący Brazylijski wieczór!!  Do zobaczenia!Źródło: Fabryka Lloyda w Bydgoszczy

Powiązane wydarzenia

21
czerwca (piątek), godz. 18:00

STREFA KIBICA

21
czerwca (piątek), godz. 18:00

VITO BAMBINO

22
czerwca (sobota), godz. 18:00

Polskie hity na PATIO!

25
czerwca (wtorek), godz. 17:00

BYDGOSKA STREFA KIBICA

28
czerwca (piątek), godz. 20:30

Strachy na Lachy