Ewa Fajfer | stand-up na Dzień Mamy
Teatr / Kabaret

Ewa Fajfer | stand-up na Dzień Mamy

  • 21
    maja 2024 (wtorek), godz. 19:00
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6

Idealny prezent na Dzień Mamy to temat delikatny. Wiadomo, czekoladki i kwiaty zawsze są mile widziane, ale przecież chcemy podarować naszym mamom coś wyjątkowego, prawda? Nie musicie już dłużej zastanawiać się, co wywoła uśmiech waszych mam w dniu ich święta! O odpowiedni wyraz twarzy każdej rodzicielki zadba Ewa Fajfer i jej bawiący do łez stand-up „Balon tolerancji”!

Program komediowy „Balon Tolerancji” pokazuje świat oczami niedojrzałej kobiety w dojrzałym wieku. Ewa Fajfer dzieli się w nim swoimi, jedynie słusznymi poglądami, które ciągle podważa. Opowiada o cudownym przetrwaniu pierwszych lat macierzyństwa oraz przetrwaniu w relacyjnej dżungli. Na scenie nie zabraknie także rad dotyczących gadżetów, które są niezbędne w życiu i śmierci.

Ewa Fajfer – kobieta, która nerwowo reaguje na wymóg opisywania się. Jej tożsamość to zbiór szalonych, zmiennokształtnych elementów wielkiej układanki. W swoim życiu improwizowała, uczyła i prowadziła terapię. Do jej osiągnięć możemy zaliczyć nielegalny taniec na jednym z głównych placów Florencji.

Wydarzenie dla osób pełnoletnich Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania.

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39