Emilia Pawłowska – akustycznie
Muzyka i taniec

Emilia Pawłowska – akustycznie

  • Wydarzenie archiwalne: 23.03.2024
Miejsce:
Pałac KomierowoKomierowo 1
Pałac Komierowo Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskie zapraszają na wiosenny wieczór melodii ze słodkim akcentem 23 marca, godz. 18:00.
Podczas wieczoru wystąpią:
Emilia Pawłowska – śpiew
Igor Nowicki – piano
Maciej Olesiński – gitara akustyczna
Kamil Miszewski – instrumenty perkusyjne. 

W trakcie wyjątkowego koncertu będziecie mieli okazję delektować się wyjątkowymi melodiami a w akustycznej odsłonie, które przywołają na myśl ciepłe wiosenne dni, a także wprawią Was w błogi nastrój. Muzyka wypełni przestrzeń nutami pełnymi uroku i subtelności, dodając wiosennej aurze niepowtarzalny charakter. Na gości tego wieczoru będzie również czekał słodki akcent przygotowany przez restaurację naszego Pałacu. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki oraz tych, którzy pragną spędzić wieczór w wyjątkowej atmosferze, otoczeni pięknem dźwięków.

Emilia Pawłowska — śpiewa, komponuje, tworzy przestrzeń do rozmów o wrażliwości. Na scenę powróciła w 2018 r., po kilkunastu latach przerwy. Wcześniej znana pod panieńskim nazwiskiem Isbaner – laureatka kilku konkursów piosenki o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim m.in. udział w XXX Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej FAMA 2000 – udział w koncercie laureatów. Kilkakrotnie gościnnie występowała na antenie TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Poznań i TYP2. Brała udział „Szansie na Sukces” w 2006 r. z zespołem HARLEM. Ma w swoim dorobku płytę „Strugami wylewać miłość” nagraną w 2000 roku w MGOK w Więcborku. W roku 2000 r. brała także udział w nagraniach płyty z okazji 25-lecia istnienia Big Bandu Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, która była nagrywana w studio Radia PIK w Bydgoszczy. Po mimo wielu sukcesów zawodowych i szczęśliwej rodzinynie zapomniała o piosence. Po dłuższej przerwie debiutuje mierząc się ponownie z własną wrażliwością.

W roku 2019 nagrała płytę „Czas nas uczy pogody” na której znalazły się autorskie interpretacje polskich przebojów w aranżacjach Roberta Wiórkiewicza. Płyta zdobyła wielu fanów i została doceniona przez media. W roku 2021 przy współpracy m.in. Adamem Lemańczykiem i zaprzyjaźnionymi poetkami Anną Szucą i Aliną Rzepecką nagrała autorską płytę „Niebo nad jeziorem”, która została wydana przez wydawnictwo SOLITON. „Niebo nad jeziorem” jest niezwykle osobistym, poetyckim wyzwaniem i ciekawie opracowanym, muzycznym objawieniem kompozytorskim. Utrzymane z nostalgicznym nastroju kompozycje Emilii Pawłowskiej i Adama Lemańczyka stanowią mocne, emocjonalne odniesienie do poezji Anny Szucy i Aliny Rzepeckiej. Jest w tej sesji sporo „jazzowej kobiecości”, która może być wypełnieniem każdego nastroju. Precyzyjnie zaaranżowane brzmienie jest ważnym atrybutem nagrania i staje się równoważną struktura całej tej pięknej, poetycko-muzycznej opowieści” – Dionizy Piątkowski – jazz.pl.

Artystka, podczas koncertu zaprezentuje wybrane utwory z albumu „Czas nas uczy pogody” oraz z autorskiego albumu „Niebo nad jeziorem” w lekkich, akustycznych aranżacjach.

Rezerwacji miejsc można dokonać po nr telefonu 525 444 444 lub 508 044 070

Wstęp na wydarzenie ze słodkim poczęstunkiem płatny.

Bilety w cenie 70 zł.Źródło: Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

ul. T. Kościuszki 4
89-400 Sępólno Krajeńskie
tel.: 52 38 80 160

Powiązane wydarzenia

27
kwietnia (sobota), godz. 18:00

Kabaret Ani Mru Mru w Sępólnie Krajeńskim