Dzień z Rodziną
Wstęp wolny  /  Dla dzieci

Dzień z Rodziną

  • Wydarzenie archiwalne: 16.09.2023
Miejsce:
BCOPWBydgoszcz, ul. Gdańska 5

Wakacje były super? Przeżyjmy to jeszcze raz, choć przez chwilę - w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu „Gdańska 5” - w sobotę 16 września, w godzinach 10.30-15.00. W wielkim finale wydarzenia pokaz magii, czarów i świetlne show!
Na program sceny wspólnej i galerii WSTĘP WOLNY. Na część zajęć w kameralnym gronie obowiązują zapisy, przez formularz internetowy na www.bydgoszcz.pl lub telefonicznie 52 5859 111.
Większość zajęć skierowanych jest do dzieci w wieku przedszkolnym i klas 1-3 szkoły podstawowej.
W programie nie zabraknie jednak spotkań dla nieco młodszych, jak i całkiem dorosłych.
W zasadniczym programie wydarzenia zmieściły się między innymi porywające, okołomuzyczne animacje z cudownymi KreAktywnymi, integracyjna lekcja chemii na wesoło w ramach Family Spotu Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus” czy rodzinne warsztaty czytelnicze z Lucyną Brzezinską-Eluszkiewicz, laureatką prestiżowej nagrody od The International Board on Books for Young People.
Nie zabraknie wielkiego budowania z klocków LEGO z interaktywnymi robotami oraz cyklu wielopokoleniowych atrakcji, w których specjalizuje się Fundacja Ładowarka. W klimat wakacyjnych, urlopowych wspomnień
doskonale wpisała się także Zakładka.Cafe, proponując kulinarne warsztaty „pancakes&shakes” dla dzieci oraz kawowy zawrót głowy, czyli „cupping” dla dorosłych.
Na zakończenie i zwieńczenie dnia pełnego świetnej zabawy planujemy wielkie show, pokaz magii… bądź iluzji, jak kto woli.

Partnerzy wydarzenia:
- KreAktywni
- Mimezis Art
- Lucyna Brzezinska-Eluszkiewicz, Fundacja 12 Kamienica
- Związek Dużych Rodzin 3+
- Fundacja Ładowarka
- "Dobra Szkoła" Centrum języków obcych
- Zakładka.Cafe
- Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy
- Leśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek"
- Czysta BydgoszczŹródło: Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu