Dzień Kobiet z Magdaleną Kordel w Bibliotece
Wstęp wolny  /  Literatura

Dzień Kobiet z Magdaleną Kordel w Bibliotece

  • Wydarzenie archiwalne: 12.03.2024
Miejsce:
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w WąbrzeźnieWąbrzeźno, ul. Matejki 11B

Lubicie mieć czas tylko dla siebie? Lubicie chwile z książką, kubkiem gorącej herbaty, pod puchatym kocykiem? Lubicie spotkania z życzliwymi ludźmi, z którymi rozmawiać można o wszystkim i od pierwszej chwili wiecie, że oni są z „waszej bajki”?

Jeśli odpowiedzieliście TAK chociaż na jedno z pytań, to po prostu musicie przyjść do biblioteki na spotkanie z Magdaleną Kordel!

Magdalena Kordel to autorka, która w pisarstwie znalazła sposób na pogodzenie się z własną przeszłością i niełatwymi przeżyciami. Z czasem okazało się, że książki, które stworzyła, stanowią balsam również na serca czytelników. Wiemy, że i w naszym mieście są fanki twórczości pisarki, którzy pytają o „nową Kordel” i z niecierpliwością czekają na kontynuacje cykli powieściowych, dalsze losy bohaterów, których zdążyli pokochać.

Magdalena Kordel za swą wielką pasję uznaje podróżowanie. Kiedy tylko może razem z mężem i dwójką dzieci ucieka w Sudety, by rozkoszować się pieszymi wędrówkami i pięknem gór. Kiedyś chciałaby tam zamieszkać...

Pisarka lubi też czytać, gotować i pomagać potrzebującym. Szczególnie obchodzi ją los początkujących pisarzy. Dzięki jej blogowi „Za górami, za lasami” wielu aspirujących literatów znalazło motywację i cenne wskazówki, jak napisać i wydać własną książkę.

Wielbiciele twórczości Magdaleny Kordel twierdzą, że otula ona czytelnika jak ciepły koc czy ulubiony sweter. Pozwala zapomnieć o całym świecie. Chwyta za serce i absorbuje bez reszty.

Macie ochotę na wieczór z Magdaleną Kordel? Możemy zapewnić, że będzie to spotkanie pełne życzliwości, śmiechu i kobiecej mądrości i jak to u nas przesycone aromatem kawy… Niczym w książkowym „Malowniczem”.Źródło: Miejska i Powiatowa Biblioteka w Wąbrzeźnie

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Witalisa Szlachcikowskiego w Wąbrzeźnie

ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel.: 56 688 18 21

Powiązane wydarzenia

27
maja (poniedziałek), godz. 17:00

prof. Krzysztof Trojanowski o romansach Poli Negri