Dzień Gier Planszowych w Fantastycznym Domu Kultury
Wstęp wolny  /  Inne

Dzień Gier Planszowych w Fantastycznym Domu Kultury

  • Wydarzenie archiwalne: 22.07.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Lubicie poświęcać czas na zajęcia kreatywne? Jesteście tymi osobami, które podczas spotkania towarzyskiego zamiast prowiantu wyjmują kartonik z grą? Zdążenie na tramwaj nazywacie questem, a stanie w kolejce na poczcie otwiera w Waszej głowie nowe wątki fabularne? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco na większość pytań, nie może Was zabraknąć na „Dniu Gier Planszowych” w Fantastycznym Domu Kultury (FDK)!

22 lipca 2023 roku od godziny 12:00 do godziny 22:00 będziemy wspólnie ogrywać nie tylko najpopularniejsze tytuły gier planszowych, ale również te mniej znane. W trakcie tego spotkania odbędzie się turniej ekonomicznej gry planszowej o nazwie „Kakao”, wydanej przez wydawnictwo G3. Planszówka pozwoli przenieść się do świata, w którym Wasze decyzje i strategia mają kluczowe znaczenie. Na zwycięzców i zwyciężczynie czekają atrakcyjne nagrody!
Usiądźcie z nami w FDK i turlajcie kośćmi, dobierajcie karty i podejmujcie decyzje!

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia na rok 2023.

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39