DZIEŃ DZIECKA Z MY3!
Dla dzieci  /  Muzyka i taniec

DZIEŃ DZIECKA Z MY3!

  • Wydarzenie archiwalne: 31.05.2023
Miejsce:
Fabryka LloydaBydgoszcz, Fordońska 156

Zespół MY3 powraca w nowym składzie a jednym z ich przystanków będzie Bydgoszcz! Z okazji dnia dziecka Sandi, Amelia i Ola, które razem tworzą wyjątkowy, kolorowy świat, zapraszają Was do Fabryki Lloyda.

My3 to przede wszystkim zespół muzyczny, który pokochały dzieci i młodzież w całej Polsce! Ich piosenki są pełne optymizmu, zabawy i radości…Oprócz wydania czterech albumów muzycznych i koncertowania praktycznie w każdym zakątku Polski, dały się również poznać z szerokiej gamy zainteresowań i zdolności, prowadząc program w Polsacie!

Otwarcie obiektu 17:00 Koncert 18:00 Meet & Greet po koncercie

Bilety: 89zł Standard (bilet dla jednej osoby) 159zł Family (bilet dla dziecka + opiekun) 189zł KONCERT + MEET & GREET - Spotkanie i pamiątkowe zdjęcie (bilet dla jednej osoby)

*W Meet&Greet uczestnicy do 16 roku życia mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, posiadającej ważny bilet wstępu. Osoby dorosłe sprawujące opiekę nad uczestnikiem spotkania z zespołem My3, niekorzystające z atrakcji podczas Meet&Greet nie muszą posiadać zaproszenia na Meet&Greet.

Ograniczenia wiekowe

  • Uczestnik imprezy do 16 roku życia może wejść na imprezę tylko pod opieką osoby pełnoletniej!
  • Osoby powyżej 16 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na uczestnictwo w imprezie. Przy wejściu na imprezę muszą okazać oryginał zgody oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający ich tożsamość (legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa). Opiekunowie niepełnoletnich uczestników imprez zobowiązani są do osobistego przyprowadzenia ich na Imprezę i odebrania ich po imprezie.

Zabierz swoją pociechę, brata lub siostrę i spędź z nami wyjątkowy dzień dzieckaŹródło: Fabryka Lloyda w Bydgoszczy

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 18:00

Żabson

26
lipca (piątek), godz. 20:00

Back to the 80 & 90!

02
sierpnia (piątek), godz. 20:00

ENERGYWAVE vol.5

17
sierpnia (sobota), godz. 18:00

KIZO

23
sierpnia (piątek), godz. 20:00

KULT