Dzień dziecka jak za dawnych lat
Wstęp wolny  /  Dla dzieci

Dzień dziecka jak za dawnych lat

  • Wydarzenie archiwalne: 03.06.2023
Miejsce:
Parku 700-lecia w Nakle nad NoteciąNakło
Kiedyś to było, prawda? Więc już 3 czerwca zapraszamy dzieci w podróż do przeszłość! "Dzień dziecka jak za dawnych lat" wystartuje o godz. 14:00 w Parku 700-lecia w Nakle nad Notecią!

Tego dnia przeniesiemy się wspólnie do czasów bez internetu, komputerów, gier wideo czy telefonów komórkowych, kiedy to czas wolny upływał na rozrywkach na świeżym powietrzu. Będzie to okazja, by zagrać w kapsle, uszyć zabawkę, zrobić latawiec, czy pobawić się w gry i zabawy wprost z PRL-owskich podwórek - m.in. guma, "Raz, dwa, trzy" czy szczur. Na chętnych czekać będą pojazdy z tamtego okresu. To tylko niektóre z wielu atrakcji i niespodzianek, które czekać będą tego dnia na dzieci. Dobra zabawa, dużo ruchu i uśmiechu - gwarantowane!

Wydarzenie jest bezpłatne. W przypadku niepogody zamiast w Parku 700-lecia, odbędzie się w salach Nakielskiego Ośrodka Kultury.

Do wspólnej zabawy zapraszają: Nakielski Ośrodek Kultury, Nakielski Sport sp. z o.o., Muzeum Ziemi Krajeńskiej, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle nad Notecią, Prywatne Muzeum Historii "Garaż PRL-u" oraz Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią.

Źródło: Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią

Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią

ul. Pocztowa 14
89-100 89-100 Nakło nad Notecią
tel.: 52 386 08 64

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ DO 11.06

Wodą połączeni – wystawa

17
czerwca (sobota), godz. 18:00–22:00

Nakielska Noc Muzeów i Europejskie Dni Archeologii