Dyniowe studio dźwiękowe
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Muzyka i taniec

Dyniowe studio dźwiękowe

  • Wydarzenie archiwalne: 09.09.2023
Miejsce:
Domkultury! Bydgoskie PrzedmieścieToruń, Sienkiewicza 11/3
Warsztaty dla najmłodszych polegające na nieskrępowanym odkrywaniu i poznawaniu świata dźwięków. Świata, który nie ogranicza się tylko do znanych nam powszechnie instrumentów, takich jak gitara, fortepian, skrzypce czy własny głos. Rzeczony eksperyment ma za zadanie pokazać, że pojęcie muzyki można rozszerzyć na całe spektrum zjawisk akustycznych, które nas otaczają i które jesteśmy w stanie wygenerować za pomocą wszelkiego rodzaju przedmiotów. Tym razem motywem przewodnim stanie się dynia. Czy można zagrać na dyni? Przekonacie się niebawem!
Warsztaty są prowadzone w małych grupach dzieci i rodziców.
Grupa
3 - 6 lat
Godzina:
10:00
(wskazana obecność rodziców)
Obowiązują zapisy drogą mailową: utu.fundacja@gmail.com
lub telefonicznie: 531447412
Liczba miejsc ograniczona.
Prowadzenie: Marta Rogalska
Marta Rogalska - ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim w zakresie muzykologii i kulturoznawstwa, wokalistka, flecistka, edukatorka, Wokalistka zespołu Pchełki. W latach 2010-2013 pracowała w Mute Comp. Physical Theatre (Kopenhaga), komponując muzykę teatralną. Prowadziła autorskie warsztaty muzyczne dla dzieci i dorosłych, między innymi w
Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" w Toruniu, współpracuje z DomKultury! na Bydgoskim Przedmieściu, gdzie prowadzi wykłady o muzyce klasycznej, autorskie warsztaty muzyczne. Współpracowała z Instytutem Muzyki i Tańca w Warszawie. Prywatnie mama czteroletniego Bruna.
>>> Zrealizowano dzięki wsparciu Gminy Miasta Toruń


Źródło: Domkultury! Bydgoskie Przedmieście w Toruniu

Społeczny Dom Kultury – Domkultury! Bydgoskie Przedmieście

Sienkiewicza 11/3
87-100 Toruń
tel.: +48517468708