„Dwór Dostępny” Koncert w ciemności,  Zespół Ala Kryształ
Wstęp wolny  /  Muzyka i taniec

„Dwór Dostępny” Koncert w ciemności, Zespół Ala Kryształ

  • Wydarzenie archiwalne: 22.04.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Wejściówki do odebrania w kasie Dworu Artusa od 14 marca 2023 roku | Liczba wejściówek jest ograniczona.

Co się stanie, gdy w doświadczaniu muzyki wyłączymy zmysł widzenia? Czy coś się zmieni? Skoro mówi się, że jemy oczami, to czy możemy odbierać muzykę inaczej niż przez słuch? Tym razem nie tylko będziemy mogli w ciemności posłuchać niezwykłej muzyki, ale także poczuć jej… zapach. Pamiętając, że nasza wrażliwość jest wielozmysłowa, zadziałamy nie tylko na Wasz słuch, ale również wzrok i węch!

Ufacie tylko sprawdzonym źródłom dźwięku? A może to zaskoczenie powinno grać pierwsze skrzypce w muzyce? Nasz kolejny zespół pokaże Wam ścieżkę w nieznane. W muzyczny trans zabierze nas bydgoski zespół Ala Kryształ!

Ala Kryształ to prawdziwa gratka dla fanów ambientu, muzyki elektronicznej, muzyki etnicznej czy free jazzu. Kompozycje Radosława Drwęckiego i Marcina Karnowskiego stawiają na jednorazowość i tymczasowość sytuacji artystycznej. Wychodząc z improwizacji, poruszają się w obszarze wzajemnych, subtelnych oddziaływań dźwiękowych. Ilustracyjny charakter utworów z pewnością wypełni nasze głowy hipnotycznymi obrazami, o których będziemy pamiętać jeszcze długo po koncercie.


Chcecie poczuć muzykę każdym ze zmysłów? Już 22 kwietnia 2023 roku o godzinie 19:00 nadarzy się ku temu idealna okazja!

Wydarzenie organizowane w ramach zadania „Dwór Dostępny” finansowane jest z grantu w ramach programu „Kultura bez barier” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 4.3 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39