Logo partnera
Wstęp wolny  /  Edukacja  /  Muzyka i taniec

Djembe w Młynach – wydanie wakacyjne

  • Wydarzenie archiwalne: 21.08.2022
Miejsce:
Młyny RotheraBydgoszcz, ul. Mennica 10
Nie trzeba być uzdolnionym muzycznie. Wystarczą ciekawość i otwartość. Poczujesz siłę bębniarskiego kręgu, uśmiejesz się do łez, nauczysz się klaskać i chodzić do rytmu oraz wokalizować dźwięki bębnów. Dowiesz się, ile pulsów schowało się w bicie i jakie dźwięki mieszkają w djembe. Sam przekonasz się, że bębnienie jest „zaraźliwe”. Zapewniamy bębny, ale można przyjść z własnym instrumentem. Warsztaty poprowadzi Piotr Schutta – pedagog specjalny, pasjonat bębnów zachodnioafrykańskich, instruktor gry na djembe i dun-dunach.

Zajęcia są częścią oferty edukacyjnej Młynów. Rozwijają koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową i motorykę małą i dużą oraz stymulują obie półkule mózgu poprzez angażowanie zmysłów słuchu i propriocepcji.

Dla wszystkich powyżej 10. roku życia

Zapisy: Obowiązują zapisy pod adresem: warsztaty@mlynyrothera.pl lub osobiście, w godzinach otwarcia Zaczynu. Na warsztaty można zapisać się z tygodniowym wyprzedzeniem, w jednych zajęciach może uczestniczyć max. 20 osób. Proszę podać: imię, nazwisko, wiek (w przypadku zapisywania dziecka) i telefon kontaktowy.Źródło: Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera

Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera

ul. Mennica 10
85-112 Bydgoszcz
tel.: 887 467 015

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 16:00–20:00

Gruzińskie Święta: warsztat kulinarny

dzisiaj
godz. 17:00–18:30

Wspólnie udekorujmy kartki świąteczne!

14
grudnia (czwartek), godz. 17:00–18:00

Koncert gordonowski

14
grudnia (czwartek), godz. 18:00–19:30

Znajdź Dobry Balans: Podstawy Wellbeingu – warsztaty