Logo partnera
Edukacja  /  Muzyka i taniec

Dance Intense | Warsztaty taneczne

  • Wydarzenie archiwalne: 18.11.2021
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6

Bilety: 10 zł/warsztaty taneczne, 10 zł/Dance Intense, 15 zł/Karnet (warsztaty taneczne i Dance Intense) | Dla osób, które zakupiły bilet na Dance Intense do 13 października 2021 roku, istnieje możliwość dokupienia biletu na warsztaty w kwocie 5 zł (bilet wyrównujący)
 


Kolejna odsłona Dance Intense to taneczna podróż do Francji (choć inne kraje także odwiedzimy)! Szalone scottishe, romantyczne mazurki, radosne i integracyjne le cercle circassien to tylko niektóre propozycje na ten wieczór. By wycisnąć z Dance Intense jak najwięcej, przyjdźcie na warsztaty tuż przed imprezą. Poznacie kroki podstawowe tańców, które z pewnością się pojawią i to nie jeden raz.

UWAGA! Tańce, które pojawią się na warsztatach, nie będą tłumaczone w czasie imprezy. Więc, by nie podpierać ściany, na warsztaty ruszcie, kochani!

Zachęcamy do udziału w warsztatach wszystkich tych, którzy z tańcami tradycyjnymi będą mieli styczność pierwszy raz, tych, którzy rozpoczęli swoją taneczną przygodę miesiąc wcześniej i tych, którzy chcą ugruntować wiedzę i zdobyte umiejętności. Przychodząc na warsztaty, nie trzeba mieć pary.

Waszym przewodnikiem w tańcu będzie Kasia Kostańska-Maziarz.Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.:56 655 49 39

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 10:00
⟶ DO 03.02

Zimowe Półkolonie / Poznańska 9 i 3/4

04
lutego (sobota)
⟶ DO 25.02

Maria Szurmiej „Malarstwo”