Cyrk na wodzie Waterland
Dla dzieci  /  Inne

Cyrk na wodzie Waterland

  • Wydarzenie archiwalne: 06.08.2023
Miejsce:
Bydgoszcz, ul. Fordońska/Iławska
Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście - Cyrk na wodzie Waterland. Zobacz trzymające w napięciu numery akrobatyczne, oryginalne stroje oraz najnowocześniejszą technologię: fontanny, baseny czy efekty świetlne i dźwiękowe, które przeniosą Was w niezwykły świat fantazji.

To przepiękny wodospad emocji, do którego będziecie mogli się zanurzyć. Efektywne show zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. To trzymające w napięciu numery akrobatyczne, oryginalne stroje oraz najnowocześniejsza technologia: fontanny, baseny czy efekty świetlne i dźwiękowe, które przeniosą Was w niezwykły świat fantazji. Jedyna w swoim rodzaju SCENA, na której arena cyrkowa zamienia się w taflę wody, a tysiące podświetlanych fontann unosi tony wody, przekształcając ją w bajkowy deszcz, zanurzając artystów i publiczność w niesamowitą atmosferę. To wszystko zapiera dech w piersiach nie tylko dzieciom, lecz również dorosłym! Tutaj przywitają Państwa urocze rusałki i meduzy. Spotkacie wesołych klaunów i zuchwałych piratów, a także zostaniecie świadkami narodzin cudu w iluzji na magicznej wyspie Waterland. Mieszkańcy podwodnego królestwa, którzy potrafią kontrolować żywioł zarówno wody, jak i ognia, podbijają serca swoimi niezapomnianymi sztuczkami, a gwiazdy odbijające się w wodzie opowiedzą Państwu niesamowitą historię miłosną między niebem a ziemią! A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO!AQUA-ballet i Show-ballet zawładną Waszą wyobraźnią! Przybywajcie, delektujcie się i dajcie się zaskoczyć! Waterland na Was czeka! PODARUJCIE swojemu dziecku prawdziwą bajkę.

Bilety do nabycia na stronie biletyna.pl oraz w kasie Cyrku (w dniu widowiska kasa czynna od godz. 10:00), dzieci do 3 roku życia nie musza mieć biletu (zajmują miejsca na kolanach rodziców).

Miejsce: ul. Fordońska / Iławska za Policją.

Źródło