Całodniowe LAN PARTY w Fantastycznym Domu Kultury

Całodniowe LAN PARTY w Fantastycznym Domu Kultury

  • Wydarzenie archiwalne: 29.10.2022
Miejsce:
Filia Dom Muz | RudakToruń
Jesteście gotowi na odrobinę rywalizacji w sieci? Jeśli tak, to „LAN PARTY” jest czymś dla Was! Turniejowe zmagania, nie tylko dostarczą nam wielu emocji, lecz również pozwolą nam doskonalić się w różnych dziedzinach e-sportu. Podczas wydarzenia wspólnie wyłonimy Mistrza „LAN PARTY”, dla którego przygotowaliśmy drobne nagrody rzeczowe ufundowane przez Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”, jednak sam tytuł najlepszego z graczy motywuje nas najbardziej!

W programie czekają na Was:

Turniej kinect adventures na Xboxie 360
Turniej Crash Team Racing na Nintendo Switch
Rywalizacja w dowolnym, wybranym przez Was tytule – zachęcamy do wyrażenia swoich opinii w wydarzeniu na Facebooku Fantastycznego Domu Kultury
Na miejscu dostępne będą: 2x Xbox Series X z game passami, XBox 360 wraz z Kinectem, zestawem do Guitar Hero (dwie gitary, mikrofon i perkusja) i zestawem do DJ Hero, Nintendo Switch, Internet światłowodowy. Zachęcamy również do przychodzenia z własnym sprzętem (laptopy, PC, konsole).

Link do wydarzenia na Facebooku -> TUTAJ!

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia.

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.:56 655 49 39

Powiązane wydarzenia

11
grudnia (niedziela), godz. 18:00

Koncert Świąteczny: Sara Pach & młodzi wykonawcy

12
grudnia (poniedziałek), godz. 16:30

Filmowe poniedziałki