Całodniowe LAN PARTY w Fantastycznym Domu Kultury
Wstęp wolny  /  Inne

Całodniowe LAN PARTY w Fantastycznym Domu Kultury

  • Wydarzenie archiwalne: 08.07.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Jesteście gotowi na odrobinę rywalizacji w sieci? Jeśli tak, to „LAN PARTY” jest czymś dla Was! Turniejowe zmagania, nie tylko dostarczą nam wielu emocji, lecz również pozwolą nam doskonalić się w różnych dziedzinach e-sportu.

8 lipca 2023 roku od godziny 12:00 do 22:00 w Dworze Artusa integrujemy się przy grach elektronicznych. Niezależnie od tego, czy wolicie wspólnie podejmować wyzwania, czy rywalizować, jesteście niedzielnymi graczami albo uprawiającym growe maratony wyjadaczami – znajdziecie u nas odpowiednie gry i odpowiednich ludzi!

Mamy dla Was konsole Xbox 360 z Kinectem i zestawem do Guitar Hero, Xbox Series X oraz Nintendo Switch. Chętnie odpalimy też gry i konsole, które przyniesiecie ze sobą! Więcej informacji o Fantastycznym Dom Kultury na fantastycznym Facebooku TUTAJ! Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”. Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39