Były sobie Włochatki: Wielki Ktoś od sprzątania
Dla dzieci  /  Teatr / Kabaret

Były sobie Włochatki: Wielki Ktoś od sprzątania

  • Wydarzenie archiwalne: 14.03.2023
Miejsce:
KPCKBydgoszcz, pl. Kościeleckich 6

Spektakl edukacyjny z cyklu Były sobie Włochatki: Wielki Ktoś od sprzątania (spektakl dla grup zorganizowanych)

Bohaterami spektaklu są lalki Włochatki, mieszkańcy KPCK-owego strychu, które przeżywają niesamowite przygody, przepełnione tajemnicą, zagadkami i niekiedy dreszczykiem. Ich historie przepełnione są dobrym humorem i mądrymi radami, a co najważniejsze, kończą się morałem. Włochatki mają kolorową, mechatą sierść, dlatego ich imiona są również kudłate i kędzierzawe. Akcja spektaklu rozgrywa się na poddaszu, gdzie często zagląda dziewczynka przychodząca na zajęcia do KPCK. Puszyste stwory żyją z Agatką w wielkiej przyjaźni. Przepadają za nią, bo dziewczynka je rozumie, pomaga im rozwiązać różne problemy i załagodzić powstające konflikty, czyta im bajki i uczy piosenek, a przede wszystkim bardzo je kocha. Po raz pierwszy można było je oglądać na naszej stronie www jeszcze w wakacje. 

W marcu zapraszamy na spektakl Wielki Ktoś od sprzątania, z którego dowiemy się, czy Włochatki lubią sprzątać, kto w ich królestwie czuwa nad porządkiem i kto jest największym bałaganiarzem.

Uwaga, obowiązują zapisy: artystyczne@kpck.pl, tel. 525851501, wewn. 120. Koszt 10 zł.Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy