BRODNICA POP FESTIVAL 2023

BRODNICA POP FESTIVAL 2023

  • Wydarzenie archiwalne: 17.11.2023
Miejsce:
BRODNICKI DOM KULTURY, Przykop 43, Brodnica, kujawsko-pomorskie, 87-300, PolskaBrodnica, Przykop 43
ZAPRASZAMY DO BRODNICKIEGO DOMU KULTURY NA V OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ!

Festiwal zainauguruje wyjątkowy koncert, przygotowany przez uczestników pracowni artystycznych BDK – śpiewu, teatru i tańca.
WEJŚCIÓWKI NA SPEKTAKL WYDAJEMY OD 6 LISTOPADA.
W festiwalu mogą wziąć udział soliści powyżej 15. roku życia, z całej Polski. Każdy wykonawca prezentuje jeden utwór, z gatunku muzyki pop, soul i r’n’b, w języku angielskim.Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie www.brodnicapopfestival.com.pl, w zakładce ZGŁOŚ SIĘ ! Zanim wyślecie zgłoszenie przeczytajcie REGULAMIN! 


JURY BRODNICA POP FESTIVAL 2023:

NATALIA LUBRANO
Nietuzinkowa wokalistka, eksperymentująca z wieloma gatunkami muzycznymi – od piosenki poetyckiej do muzyki klubowej. Obdarzona charakterystycznym, matowym głosem. Wykonująca repertuar wielojęzyczny, w wielu stylistykach muzyki rozrywkowej.Autorka tekstów i muzyki, związana z wrocławską sceną muzyczną. Szerszej publiczności znana z V edycji programu „The Voice of Poland” 2014, gdzie w grupie Tomsona i Barona, z zespołu Afromental, dotarła do półfinału, a także z X edycji „Must Be The usic”, gdzie wywalczyła 3 miejsce w finałowej klasyfikacji, w szeregach zespołu THE LIONS.Wykładowca śpiewu i aktywny trener wokalny młodzieży i dorosłych.

JAROSŁAW SALEJA
Akompaniator, aranżer, kompozytor. Brał udział w wielu projektach muzycznych (recitale autorskie, współpraca z wokalistami, koncerty a także współtwórca musicali). Często opracowuje aranżacje dla wokalistów oraz zespołów muzycznych.

AGATA SOBOCIŃSKA-RYBARCZYK
Pochodząca z Brodnicy absolwentka Music Management & Artist Development na Buckighamshire New University. Piastowała stanowisko Art Direction, w Interscope Records w Los Angeles. Obecnie, pełni funkcję A&R Business Manager w Sony Music Entertainment. Odpowiada głównie za artystów specjalizujących się w gatunku hip-hop, takich jak, np. Kukon, Kubi Producent, Szczyl, Małach, ale też pop m. in. Viki Gabor, Gromee, Daria Zawiałow.This slideshow requires JavaScript.

Źródło: Brodnicki Dom Kultury

Brodnicki Dom Kultury

ul. Przykop 43
87-300 Brodnica
tel.: 56 498 21 42

Powiązane wydarzenia

01
grudnia (piątek), godz. 19:00–20:30

SKLEP Z FACETAMI - SPEKTAKL

04
grudnia (poniedziałek), godz. 10:00–15:00

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI „SŁOWA NIEWYPOWIEDZIANE”.

06
grudnia (środa), godz. 10:00–12:00

Mikołajki na Dużym Rynku