„Bo tak chciałam” – Adrianna Rychwalska i Daniel Pradella
Muzyka i taniec

„Bo tak chciałam” – Adrianna Rychwalska i Daniel Pradella

  • Wydarzenie archiwalne: 24.02.2023
Miejsce:
ŚwiatłowniaBydgoszcz, Św. Trójcy 15
Koncert pt. ” Bo tak chciałam” podczas którego pojawią się utwory autorskie oraz z repertuaru m.in. Jacka Kaczmarskiego i Agnieszki Osieckiej. Wystąpią Adrianna Rychwalska i Daniel Pradella.
Ada Rychwalska – bydgoszczanka, absolwentka UKW w Bydgoszczy na kierunku pedagogika specjalność wczesnoszkolna z wychowaniem muzycznym i Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i muzyka estradowa specjalność – wokalistyka jazzowa, laureatka konkursu Swingujący Kruk w Częstochowie, potrójna laureatka Festiwalu twórczości Jacka Kaczmarskiego w Bydgoszczy. Uczestniczka XII edycji The Voice of Poland w drużynie Sylwii Grzeszczak.
Daniel Pradella – wibrafonista, pianista, aranżer. Absolwent Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej na instrumentach perkusyjnych oraz absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa specjalność wibrafon jazzowy oraz fortepian jazzowy. Organizator Bydgoskich warsztatów Gospelowych oraz Bielskich Warsztatów Uwielbienia.


Źródło: Otwarta Przestrzeń ŚWIATŁOWNIA

Otwarta Przestrzeń ŚWIATŁOWNIA

Świętej Trójcy 15
85-224 Bydgoszcz
tel.: 505 033 422

Powiązane wydarzenia

08
marca (piątek), godz. 18:00

Kabaret Starszych Panów i Młodszej Pani

15
marca (piątek), godz. 18:00

Imaginacja

22
marca (piątek), godz. 18:00

Jerzy Bugański – koncert