BNP Paribas Idę do kina w Brodnicy
Film

BNP Paribas Idę do kina w Brodnicy

  • Wydarzenie archiwalne: 25.01.2022
Miejsce:
Brodnicki Dom KulturyBrodnica, Przykop 43

Przed nami same premiery.
CENY BILETÓW - 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 14 zł (grupowy).


U W A G A! Brodnicki Dom Kultury NIE SPRZEDAJE BILETÓW! Bilety można kupić online tutaj-> https://idedokina.pl/trasa_kina/szczegoly/362 lub w kasie kina, w dniu seansów.
KASA KINA CZYNNA OD 10:15.


R E P E R T U A R:


SING 2" (110 min.) - 11:15, 16:00
Animowany, familijny, komedia, dubbing PL, ogr. wiekowe = BO
Zwiastun - https://youtu.be/McDrxYQ3qqU
Miś koala - Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie (głosu użycza legenda muzyki - Bono, debiut w animacji), aby do nich dołączyła.


Bohaterom głosu użyczyli: Buster (zdobywca Oscara® Matthew McConaughey), świnka Rosita (zdobywczyni Oscara® Reese Witherspoon), jeżozwierzyca Ash (Scarlett Johansson), goryl Johnny (Taron Egerton), nieśmiała słonica Meena (Tori Kelly), Gunter (Nick Kroll).


SPIDER-MAN: BEZ DROGI DO DOMU" (150 min.) - 13:20, 20:00
Akcja, science-fiction, dubbing PL, ograniczenia wiekowe - 13+
Zwiastun - https://youtu.be/73-v4Uz24sk
Największy hit 2021 roku! Do zdetronizowania ostatnich przygód Jamesa Bonda potrzebował niecałych dwóch tygodni. Prawie pół miliona widzów w Polskich kinach w ciągu trzech dni, ponad miliard dolarów wpływów w kinach na całym świecie. Ten film po prostu trzeba zobaczyć!


KONIEC ŚWIATA, CZYLI KOGEL-MOGEL 4" (95 min.)
Komedia, 2D PL, ograniczenia wiekowe - 13+
Zwiastun - https://youtu.be/EdnpGTXKUKw
Kontynuacja kultowej komedii, którą pokochały miliony Polek i Polaków!
Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia... Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata...


WAŻNE WYTYCZNE PANDEMICZNE:
Podczas seansu, jak również na terenie całego Brodnickiego Domu Kultury obowiązuje noszenie maseczek. Bilety sprzedawane są na 30% miejsc na sali, pozostałe 70% biletów dostępne będzie dla osób posiadających Unijny Certyfikat Covid.Źródło: Brodnicki Dom Kultury

Brodnicki Dom Kultury

ul. Przykop 43
87-300 Brodnica
tel.: +56 498 21 42

Powiązane wydarzenia

05
marca (niedziela), godz. 16:00

„KLIMAKTERIUM….I JUŻ” NA DZIEŃ KOBIET