Biesiada Andrzejkowa z Krzysztofem Koniarkiem
Muzyka i taniec

Biesiada Andrzejkowa z Krzysztofem Koniarkiem

  • Wydarzenie archiwalne: 27.11.2022
Miejsce:
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Janowcu WielkopolskimJanowiec Wielkopolski, ul. Powstańców Wielkopolskich 16
Krzysztof Koniarek - Laureat wielu przeglądów i festiwali.
W 2001 roku znajduje sie w gronie laureatów przeglądu piosenki z repert. Czerwonych Gitar w Stargardzie Szczecińskim i od tego czasu postanawia rozpocząć karierę solową.
Swoją karierę telewizyjną rozpoczął w 2004r. piosenką „ Daj Mi Te Chwile”. Sukces tej piosenki zachęcił go do dalszego działania i tak z powodzeniem działa na rynku muzycznym. Dzisiaj jako doświadczony artysta ma bardzo bogaty dorobek artystyczny m.in. dwie płyty, kilka teledysków, przebojów i setki koncertów nie tylko w kraju ale i za granicą. Grecja, Norwegia, Holandia, Niemcy, Węgry, Rosja czy Ukraina.
Krzysztofa wraz z zespołem można usłyszeć i zobaczyć w dwóch odsłonach.
Pierwsza to program autorski. Koncerty z naszym udziałem to duża dawka pozytywnej energii. Melodyjne i pełne wrażliwości teksty sprawiają ze piosenki te trafiają do serc słuchaczy bez względu na wiek. Druga to Krzysztof Koniarek w repertuarze biesiadnym.
Krzysztof wraz z zespołem rozbawi każdą publiczność
najpopularniejszymi, biesiadnymi hitami w połączeniu z dużą dawką humoru!!! Podczas programu przewidziane są również konkursy dla publiczności.
Piosenki Krzysztofa emitowane są w kilku stacjach TV i radiowych m.in. TVS, Disco Polo Music, TVR, Polo TV, TVC, Radio Silesia, Radio Piekary, Radio Fest czy Wasze Radio Fm. W SzlagListowym podsumowaniu na Hit Roku Radia Silesia piosenka „Tylko Ciebie Chcę” otrzymała Grand Prix za rok 2017, natomiast w podsumowaniu Listy Ślaskich Szlagierów za rok 2017 podczas uroczystej Gali, Krzysztof otrzymał nagrodę publiczności.
W podsumowaniu plebiscytu na Hit Roku 2020 Szlagierowej Listy TVS, piosenka „Żyjmy chwilą” głosami telewidzów zajęła III miejsce, natomiast Piosenka „Dobrze to wiem” została HITEM ROKU 2021 - Telewizji TVS.

www.bilety24.pl/koncert/1245-krzysztof-koniarek-janowiec-wielkopolski-76349

Źródło: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Janowcu Wielkopolskim

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Janowcu Wielkopolskim

ul. Powstańców Wielkopolskich 16
88-430 88-430 Janowiec Wielkopolski
tel.: 508 843 234