Bezpłatny meetup o inwestycjach w Bydgoszczy
Edukacja / warsztaty

Bezpłatny meetup o inwestycjach w Bydgoszczy

  • 06
    października 2025 (poniedziałek), godz. 18:00
Miejsce:
Hotel Focus PremiumBydgoszcz, Bernardyńska 13
6 października w hotelu Focus Premium w Bydgoszczy odbędzie się bezpłatne wydarzenie edukacyjne poświęcone inwestowaniu i kryptowalutom. Spotkanie jest częścią ogólnopolskiej trasy Cashifam, której celem jest przekazywanie praktycznej wiedzy o finansach i nowych technologiach.

Eksperci i tematy spotkania

Uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji przygotowanych specjalnie z myślą o osobach zainteresowanych rynkiem kryptowalut oraz spotkać ekspertów, którzy na co dzień zajmują się edukacją i projektami związanymi z Web3. Na scenie pojawi się m.in. Mike Satoshi - jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców w polskiej społeczności krypto. W swoim wystąpieniu przyjrzy się temu, jak polityka wpływa na rynek kryptowalut i czy możliwe jest mówienie o nim w oderwaniu od bieżących wydarzeń. Drugim prelegentem będzie Piotr Sobiecki - IT Administrator, App & Script Developer, entuzjasta blockchaina i automatyzacji. Opowie, jak dzięki narzędziom AI i dobrze przygotowanym promptom można działać efektywnie nawet w pojedynkę, realizując zadania, które zwykle wymagają wsparcia całego zespołu.

Ważnym elementem wieczoru będzie również networking. Organizatorzy podkreślają, że to właśnie bezpośrednie rozmowy po prelekcjach często prowadzą do ciekawych dyskusji i nowych inicjatyw w lokalnej społeczności.

Rejestracja

Spotkanie odbędzie się 6 października 2025 r. w hotelu Focus Premium w Bydgoszczy. Wstęp jest darmowy, ale obowiązuje rejestracja: https://luma.com/y2jrp92x.

O Cashifam

Cashifam to cykl bezpłatnych spotkań edukacyjnych organizowanych w kilkunastu miastach w Polsce. Wydarzenia łączą prelekcje ekspertów z rozmowami i networkingiem, budując społeczność wokół inwestowania i nowych technologii. Organizatorem cyklu jest Cashify - ogólnopolska sieć kantorów kryptowalut i Kryptomatów.

W ramach jesiennej trasy w różnych miastach wystąpią czołowi eksperci i twórcy związani z rynkiem inwestycyjnym i kryptowalutowym, m.in. Adrian Zduńczyk (CryptoBirb), Tomasz Wróblewski (WEI), Jakub Dziadkowiec (BeInCrypto), Mike Satoshi, Kryptoblogger, Maciej Tomczyk (Kryptoekipa), Grzegorz Kusz (Agent Specjalny) czy Wojciech Siryk (NamZalezy.pl).

Szczegóły dotyczące całej trasy, listy prelegentów i zapisów na wydarzenia można znaleźć tutaj https://luma.com/cashify.

Źródło