"Best Summer Party" Piknik na Zakończenie Wakacji
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Muzyka i taniec

"Best Summer Party" Piknik na Zakończenie Wakacji

  • Wydarzenie archiwalne: 27.08.2022
Miejsce:
Stadion MiejskiCiechocinek, Tężniowa 6
"Best Summer Party" Piknik na Zakończenie Wakacji. Ciechocinek żegna wakacje koncertowo. Na Stadionie Miejskim pod tężniami występują największe muzyczne gwiazdy! Tym razem na scenie zaprezentują się: Ewa Farna, O.S.T.R., Tacy Sami, The Beatles z Polkowic.


Oprócz muzyki na gości czekać będzie mała gastronomia i wesołe miasteczko.

Widzimy się 27 sierpnia, godz. 17:00, Stadion Miejski, ul. Tężniowa 6.


EWA FARNA to polsko-czeska piosenkarka, gwiazda sceny muzycznej i laureatka wielu prestiżowych nagród. Zajmuje się również pisaniem tekstów i komponowaniem. W środowisku muzycznym działa od 11 roku życia. Na swoim koncie ma wiele dobrze znanych hitów, m.in. "Na skróty", "Na ostrzu", "Cicho", "Ewakuacja". Jej twórczość nie raz została doceniona przez słuchaczy, dowodem są liczne złote oraz platynowe płyty. W 2021 roku wydała swoją najnowszą płytę "Umami".


O.S.T.R a właściwie Adam Andrzej Ostrowski, to polski raper, freestyle’owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Jest pięciokrotnym laureatem nagrody „Fryderyka”. W 2011 znalazł się na 4. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu „Machina”. Rok później w kolejnym rankingu tegoż pisma został wybrany najlepszym polskim producentem hip-hopowym. Jego albumy rozeszły się w Polsce w ponad 300 tys. egzemplarzach.


THE BEATLES Z POLKOWIC ich występy są dynamiczne i widowiskowe. Swoją energią i charyzmą na scenie podbijają każdą publiczność i wciągają ją do wspólnej zabawy. Grają od 1997 roku. Na koncie mają już ponad 1000 entuzjastycznie przyjętych koncertów w Polsce i na terenie Europy. Występowali w licznych programach telewizyjnych, takich jak: "Mam Talent!", "Droga do gwiazd", "Dzień Dobry TVN".


TACY SAMI - LP Show zespół, który w doskonały sposób oddaje na scenie energię charakterystyczną dla najpopularniejszego zespołu polskiego rocka - Lady Pank. Oprócz zawodowego image’u i świetnego kontaktu z publicznością, zespół zaskakuje na scenie specjalnie przygotowanymi efektami pirotechnicznymi.