Bądźmy dla siebie muzami – inspirujący Dzień Kobiet

Bądźmy dla siebie muzami – inspirujący Dzień Kobiet

  • Wydarzenie archiwalne: 06.03.2023
Miejsce:
Dom Muz PodgórzToruń
Kim są muzy? W mitologii greckiej były boginiami nauki i sztuki, które pojawiały się tam, gdzie potrzebowano inspiracji lub natchnienia. Współcześnie muzą można nazwać każdą kobietę, która z pasją idzie przez życie!

Już 6 marca 2023 roku w Filii Dom Muz Podgórz z okazji Dnia Kobiet wspólnie podzielimy się historiami o swoich pasjach, marzeniach, a także refleksjach o życiu. Zaprezentujemy także swoje talenty, przejawiające się w postaci fotografii, rękodzieła czy obrazów. Współczesne muzy obdarzone innymi talentami, na przykład muzycznymi, również będą miały szanse pokazać swoje pasje, zaśpiewać lub zagrać. Waszą twórczość wyeksponujemy w przestrzeniach Filii Dom Muz | Podgórz. Pod koniec warsztatów wspólnie poznamy kilka relaksujących ćwiczeń czy pomysłów na spędzanie wolnego czasu, którego tak mało mamy przy obecnym tempie życia.

Chcemy usłyszeć opowieści współczesnych muz! Będzie to wspaniała okazja do przedstawienia sylwetek kobiet, które nas zainspirowały swoją odwagą, kreatywnością lub poświęceniem.

Gościnnie wystąpi Podgórski Walczyk przy akompaniamencie Dariusza Kłosa.

Wydarzenie poprowadzi dla Was Joanna Łagan – animatorka kultury, specjalistka ds. edukacji, absolwentka studiów podyplomowych z Arteterapii i Oligofrenopedagogiki oraz Aurelia Wojtalewicz – edukatorka i animatorka, a prywatnie pasjonatka gry na gitarze.

Źródło: Dwór Artusa

Powiązane wydarzenia

21
czerwca (piątek), godz. 19:00

Letni Dance Intense

22
czerwca (sobota), godz. 12:00

Zwiedzanie Dworu Artusa

26
czerwca (środa), godz. 17:30–18:00

Vamos a Bailar | Koncert Szkoły Flamenco