Artus Festival – Nowe Otwarcie | Plener malarski z muzyką | Warsztaty
Sztuki wizualne

Artus Festival – Nowe Otwarcie | Plener malarski z muzyką | Warsztaty

  • Wydarzenie archiwalne: 09.08.2023
Miejsce:
Tereny Zielone Europejskiego Centrum Współpracy MłodzieżyToruń, Wola Zamkowa 12A
Artus Festival – Nowe Otwarcie to doskonała okazja do spotkania ze sztuką w każdym wydaniu. W tym roku, poza licznymi koncertami i spotkaniami autorskimi czeka nas szereg letnich, festiwalowych warsztatów! Nasze malownicze województwo inspiruje do różnorodnych artystycznych działań, więc jeśli macie ochotę na twórczą rozgrzewkę przed wieczornymi wydarzeniami, wpadnijcie rozwinąć swoją kreatywność podczas pleneru malarskiego z muzyką!

Plener malarski odbędzie się na terenach zielonych Europejskiego Centrum Współpracy Młodzieży (ulica Wola Zamkowa 12A), które jest miejscem wymiany młodzieży szkolnej i akademickiej z całego świata. Podczas spotkania zjednoczymy się z naturą, która zainspiruje nas do stworzenia małego dzieła sztuki. Przy łagodnych dźwiękach instrumentów wspólnie spróbujemy uchwycić nasze emocje i przenieść je na płótno. Malowanie na łonie natury to nie tylko relaks, ale również cenna lekcja, dzięki której poznamy podstawowe techniki malarskie, dowiemy się jak operować barwą i światłem oraz jak czerpać inspiracje z otaczającego nas świata.

Chcielibyście mieć wyjątkową pamiątkę z naszego festiwalu? Gwarantujemy, że własnoręcznie namalowany obraz z pewnością będzie Wam przypominał o letniej, festiwalowej przygodzie!

Wydarzenie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39