Artus Festival – Nowe Otwarcie | Biznes w kulturze | Debata
Wstęp wolny  /  Inne

Artus Festival – Nowe Otwarcie | Biznes w kulturze | Debata

  • Wydarzenie archiwalne: 13.08.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Co zyskuje biznes, angażując się w kulturę? Jak kultura wpływa na rozwój biznesu? Czy można skutecznie wzmocnić wzajemne relacje, aby oba sektory odnosiły korzyści? Odpowiedzi poszukamy w ramach drugiej edycji panelu Biznes w kulturze podczas Artus Festival – Nowe otwarcie!

Debata Biznes w kulturze dedykowana jest pracownikom instytucji kultury oraz przedsiębiorcom, którzy chcą poznać możliwości współpracy. Inwestowanie w kulturę to prestiżowy rodzaj kapitału, który sam w sobie przynosi zyski. Jak wszyscy doskonale wiemy, biznes, który wspiera działania i wydarzenia kulturalne, zyskuje między innymi ogromny potencjał promocyjny. W trakcie wydarzenia porozmawiamy o licznych możliwościach i wyzwaniach stojących przed przedsiębiorcami i instytucjami kultury.

Spotkajmy się 13 sierpnia 2023 roku o godzinie 17:00 w Dworze Artusa i wspólnie poszukajmy sposobów na wykorzystanie potencjału współpracy biznesu i kultury. Niech to wydarzenie stanie się punktem wyjścia do nowych, owocnych partnerstw i wspólnych działań, które połączą siłę biznesu i potęgę kultury.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 19:00

Wielka Trasa Stand-up Polska

25
kwietnia (czwartek), godz. 19:00

Koncert zespołu Wszystkiego Najlepszego

26
kwietnia (piątek), godz. 19:00

Wiosenny Dance Intense

27
kwietnia (sobota), godz. 12:00

Zwiedzanie Dworu Artusa