Artus Festival 2024: Kujawsko-Pomorskie Press Foto – wystawa
Wstęp wolny  /  Sztuki wizualne

Artus Festival 2024: Kujawsko-Pomorskie Press Foto – wystawa

  • 02
    sierpnia 2024 (piątek)
    ⟶ DO 01.09
Podany czas trwania wystawy nie uwzględnia dni wolnych oraz rzeczywistych godzin otwarcia. Przed wizytą w danym obiekcie prosimy o kontakt z organizatorem celem potwierdzenia dostępności ekspozycji.
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6

Znamy osoby nagrodzone w tegorocznej edycji Kujawsko-Pomorskie Press Foto 2024! Jury pod przewodnictwem Wojtka Szabelskiego wybrało najlepsze fotografie reporterskie w pięciu kategoriach: kultura i sztuka, sport, wydarzenia, życie codzienne oraz kobiety odważne.

Jak co roku, do konkursu zaprosiliśmy osoby zatrudnione w redakcjach prasowych, internetowych i agencjach fotograficznych, a także freelancerów i freelancerki. Warunkiem koniecznym było przesłanie zdjęcia wykonanego na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 roku. Na pokonkursowej wystawie pojawią się fotografie i zestawy zdjęć docenione ze względu na najwyższe wartości informacyjne, merytoryczne i techniczne. Wernisaż pokonkursowej wystawy oraz ogłoszenie werdyktu jury odbędzie się 1 sierpnia 2024 roku o godzinie 18:00!

Wystawa czynna od 2 sierpnia do 1 września 2024 roku w Galerii Artus codziennie w godzinach od 13:00 do 19:00 | Wstęp wolny

Belka z logotypami mecenasów, sponsorów, partnerów i partnerów medialnych

Źródło: Dwór Artusa