Antywalentynkowy Dance Intense
Muzyka i taniec

Antywalentynkowy Dance Intense

  • Wydarzenie archiwalne: 14.02.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Wszędzie serduszka, misie i czerwień, a Ty masz po kokardkę przesłodzonych gadżetów? 14 lutego jest dla Ciebie akcentowaniem miłości na pokaz? Nieważne, czy jesteś w związku, czy żyjesz sam, przybądź na Antywalentynkowy Dance Intense w Dworze Artusa! Obiecujemy, nie będzie ani jednego serduszka! Nie zabraknie za to niczym niezmąconej radości z tańca, przyjaźnie nastawionych ludzi i sposobności, by przypomnieć sobie, że „Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty”.
Czego możesz się spodziewać? Wszystkiego! Przychodzisz na własną odpowiedzialność, a my sprawimy, że ten wieczór zapadnie w Twojej pamięci na długo. Odważysz się przestąpić próg Dworu Artusa?

Imprezę poprzedzą półgodzinne warsztaty taneczne, które ułatwią Wam uczestnictwo w potańcówce! Tym razem poznamy energiczny taniec z Izraela. Kroki, z którymi zaznajomi was Kasia nie będą tłumaczone w trakcie Dance Intense.

Pamiętajcie – na warsztaty nie trzeba zapisywać się w parach!

Uwaga! Tańce, które będą na warsztatach, nie będą tłumaczone w trakcie imprezy. Imprezę poprzedzą półgodzinne warsztaty taneczne o  godzinie 18:30!

Współorganizator wydarzenia: W TAN

Bilety

25-30zł / normalny

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39