Andrzej Grabowski – Stand-up “Żywot człowieka zabawnego”
Teatr / Kabaret

Andrzej Grabowski – Stand-up “Żywot człowieka zabawnego”

  • Wydarzenie archiwalne: 19.10.2023
Miejsce:
Ciechocinek
Andrzej Grabowski z dystansem, ale i z dużą śmiałością, porusza tematy bliskie dojrzałym mężczyznom. Spektakl rozbawi jednak każdego, bez względu na wiek i płeć. Komedia rozśmieszy i wzruszy i na pewno nie pozostawi nikogo obojętnym. Ten występ jest takim kabaretem, w którym aktor staje sam na sam z publicznością – typowa stand-up komedia, czyli gatunek trudny dla aktora, ale fascynującym dla widza.
 
19.10.2023 g. 19:00 (wejście od 18:30)
Teatr Letni Ciechocinek, ul. Kopernika 3
Ceny biletów:
 
59 zł – normalny przedsprzedaż do 30.09.2023 (do 23:59) lub do wyczerpania pierwszej puli
75 zł – normalny przedsprzedaż do 18.10.2023 (do 23:59) lub do wyczerpania pierwszej puli oraz balkon
99 zł – pierwszy rząd oraz w dniu wydarzenia oraz pozostałe wolne
– miejsca numerowane – siedzące – ilość ograniczona
– sprzedaż on-line: www.biletyna.pl/ciechocinek
– sprzedaż stacjonarna w kasie Kina Zdrój zawsze 1h przed seansem
– rezerwacje dla grup: ciechmck.zapisy@gmail.com lub via SMS pod nr tel.: 789 564 99
 
„Traktuję swój zawód bardzo poważnie, mimo że często gram niepoważnych ludzi. Aktorstwo jest lekiem na wszystkie bóle życia, te fizyczne również. Jeżeli boli cię ząb, to wyjdź na scenę przed setkę ludzi, natychmiast przestanie boleć. Zwłaszcza, gdy trzeba rozśmieszyć, zaskoczyć, spuentować i gdy stoi się samemu na scenie. Jest tylko aktor i widownia i trzeba złapać widzów za gębę”. – opowiadał w jednym z wywiadów nasz bohater.
Andrzej Grabowski uważany za kameleona polskiej sceny. Dzięki niezwykłym zdolnościom aktorskim potrafi się wcielić w każdą postać.
Od księdza w „Pułkowniku Kwiatkowskim”, poprzez Gebelsa w „Pitbullu”, kapitana Wolniewicza w „Małej Moskwie”, przeora zakonu w „Służbach specjalnych”, prezesa w „Pokocie”, Argana w „Chorym z urojenia”, aż po Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”.
Stworzył dobrze ponad sto niezapomnianych ról, poważnych i komediowych, w filmach, serialach i na scenie. Jego postacie są bardzo sugestywne, tak sugestywne, że przez wielu widzów jest z nimi utożsamiany.
 
Organizator: Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku


Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku